Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom meg, hogy a...

Honnan tudom meg, hogy a kutyám kövér-e még?

Figyelt kérdés
Hát egy kicsit túlsúlyos volt a kutyám, azért annyira nem, de a háta meg a dereka egyben volt. Most elkeztünk "fogyózni" (több mozgás), és az volna a kérdésem, hogy honnan tudom, hogy kövér-e még? egy igazi haspók.....
2009. szept. 17. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha végig húzod az ujjaidat a bordáján ha ki tud rendesen tapintani akkor nem az ha ez nem egyszerű és nem könnyen érezhető akkor egy picit az, ha nem is érzed pedig nagyon.
2009. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy picit látszódni kell felülről a karcsúsága. nálunk is volt ilyen, de igazából 3200nm es kertünk van soseincs megkötve, nem a sport miatt volt, hanem sokat evett.
2009. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha fajtatiszta akkor van viszonyítási alapod más kutyákhoz. ha nem akkor csak a tapintásos módszer. de látszik ha 1 kutya arányos vagy sem.
2009. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!