Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kövér a kutyám! Mi tehetek érte?

Kövér a kutyám! Mi tehetek érte?

Figyelt kérdés
A szomszédok akiknél nyáron ott volt, mivel megengedtük nekik, túl etették és nagyon kövér a kistesü jack russel keverék kutyám! 6 éves és télen reszket, és nagyon nehezen mozog... mit tehetek, hogy lefogyjon?:S túl fogja élni?:S vagy mennyi ideig él még tovább így?:( félek, hogy újra felhízlalják nyáron... :S:S
2009. nov. 9. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Ne bizd a kutyád olyanra aki nem ért hozzá ...

Elöször is: light táp, egy része kipotolva gréti mixxel.

Sok mozgás, de fokozatossan rászoktatva.

A lényeg hogy ne ess tulzásokba, ne koplaltasd, ne hajsd túl.

Jövöre pedig ha mindenképpen a szomszédokra kell bizni (ha csak ugy poénból adtad oda nekik, akkor szégyeld magad), magyarázd el nekik pontosan miből mennyit és mikor ehet.

2009. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Próbálj fokozatosan minnél többet mozogni vele, nekem is állandó gondom, nekem mopszom van. Egyfolytában enne.. Beszélj állatorvossal, ő tud ebben segíteni.
2009. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

17.05-ös vagyok

Mérőpohárral mérd ki az adagját, és ha legközelebb átadod a szomszédnak mutasd meg neki, hogy kell.Én is így jártam, nyaralni mentünk és szüleimnél volt a kutyus, egy hét alatt közel 2 kgval volt több.Pedig mondtam, hogy egyszer kell etetni..Na ők 3man vannak otthon..mindeki egyszer...azóta megtanulták..

2009. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy átmegy a kutya (van egy lezárt rész a kerítésen és nem engedik hogy befoltozzuk) és csak ha átmegy elvan zárva a hátsó kertbe és egésznap elérhetetlenek... szóval a beszéd kizárva... és ha tüzel visszapasszolják, hogy ide jöjjenek a kanod, tönkretéve a kerítést... az ivartalanítás se segít, mivel ő is szökik.. és amikor átmentem mert átment a kanom és nem tudtam visszahívni, láttam hogy 3 napja rá se néztek(mondta egy kutyának, hogy te napok óta ittvagy?!) és tele 6 db kajatál hússal...

és üres a vizes tál... :S

2009. nov. 9. 17:12
 5/15 anonim ***** válasza:

mi az hogy nem engedik? ez a te oldalad, sőt, ilyen szomszédokkal nem kell foglalkozni... ha mégsem foltozod, keríts el monjuk így:


------- ------

|--|

2009. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik te akkor is csináld meg a keritést a te kutyád nem?Ha ez igy megytovább akkor nagyon felelőtlen vagy(mehet a lepontozás)Szerintem ez a te dolgod hogy ne engedd hogy átmenjen.És ha hagyod akkor felelötlen vagy de nagyon.
2009. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak ha befoltozom akkor ők jönnek hogy nemkéne mert "közös kutya"... de az oltásokat mi álljuk ÉRDEKESEN... és ha valami gond van minket veszek elő... szóval...
2009. nov. 9. 17:48
 8/15 A kérdező kommentje:
de az alap kérdésre kéne válaszolni.. :D
2009. nov. 9. 17:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért közös kutya?
2009. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó,alap kérdésre kéne válaszolni,de olyanokat kommentálsz közbe hogy az ember haja az égnek áll ha elolvassa. Ezek után ne várd hogy az alap kérdéssel fog valaki foglalkozni. Neked nem való kutya,mert hiába az alapkérdés,nem is tudsz vele foglalkozni akkor hogy akarod megoldani ha valaki javasol számodra érdemlegeset??!!!
2009. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!