Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kell felálljon egy...

Tepertyu kérdése:

Mikor kell felálljon egy németjuhász füle?

Figyelt kérdés
Az én kutyám 3 hónapos de nem állt még fel! Azt mondták hogy adjak neki vitaminokat, de nem nagyon használ. mikor kellene rendesen álljon?

2013. márc. 24. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen a füle mérete mert h nagyobb akkor később áll fel ha kisebb akkor hamarabb...De ha törzskönyves akkor tuti fel fog nyugi :)Vagy lehet ragasztani én ezzel valahogy nem szimpatizálok :D
2013. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első sorban függ attól, mit eszik?

A fogváltás után a legtaslibb fülnek is majd állnia kell.7-8 hónap az az idő, amikorra teljesen jó kell legyen a fültartás.

2013. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden felet szoktam adni neki de legfokeppen tapokat. es ami azt illeti eleg nagyok a fulei, de nem torzskonyves.
2013. ápr. 4. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy fajta elfogadható minőségű kölyöktáp. hamarosan fogváltás lesz nála. Ilyenkor a legtöbb kutyának lazul a füle. Ha megfelelő az étrendje, és a szülőknek is álló füleik voltak, nagy valószínűséggel az te kutyádé is feláll.
2013. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!