Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos kuvaszommal elmehete...

9 hónapos kuvaszommal elmehetek futni? Nem lesz baja az izületeinek vagy csontjainak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Már mehetsz vele, de azért óvatosan.
2013. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Várj még vele 1-1,5 éves koráig. Addig csak annyit fusson, amennyit magától szeretne.
2013. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
CSak annyit fusson amennyit ő akar, nem szabad még futtatni min 1 éves koráig, még nem fejeződött be nála a porcosodás, tönkre teheted vele az ízületeit.
2013. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy! Nehogy elvidd futni! Amit magától mozog, játszik, szaladgál, annyi oké (bár sokszor még az is sok, mert hajlamosan túlzásba vinni). Várd meg, míg kifejlődik normálisan!
2013. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó rendben :) Akkor maradok csak a sétánál azt amúgy is mindig nagyon várja:)
2013. márc. 24. 19:33
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elviheted, én fél éves kora óta vittem ki futni és biciklizni is. De! Csak földúton és fűben engedtem hogy fusson. Ha nem hajtod túl, figyeled mikor fárad,
2013. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor nem árt neki.
2013. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!