Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyát ivartakanítom...

Ha a kutyát ivartakanítom abbahagyja a szuka kutyák vizelete iránti érdeklődését?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy a könnyebb utat választottam, ez már sajnos nem fog kiderülni, és biztos jobban tudod, hogy hogyan nevelem a kutyámat...


És az is biztos nem jutott el az agyadig mikor írtam, hogy örökbe fogadtuk szóval ha akartuk volna sem kerülhettük volna ki. És az ivartalanítás egyik kedvező hatása volt, hogy nem nyalta tovább a szukák hugyát, amit abszolút nem bántam meg! Hiszen nem egy ösztönt kell szerencsétlen kutyámnak tiltanom.

De ha már a kínzásoknál tartunk, akkor a te kanod esetleg nem szenved mikor tüzelő szukát érez és te nem engeded oda? És itt nem a fizikai szenvedésre gondolok...

Tudom kutya, és túlteszi magát rajta. De most minek kínozzam kb az év 300 napjában? Mert az itteni szukák már teljesen össze-vissza tüzelnek. Egyébként a mi kutyánk 5 kilót fogyott az alatt az időszak alatt, míg a közvetlen szomszéd szukája tüzelt, mert nem volt hajlandó enni. Biztos nem szenvedett a "vágytól"...


Különbség emberek és kutyák között, hogy míg az ember "tud magán könnyíteni", én addig nem hallottam maszturbáló kutyáról.

2013. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 SargaRigo válasza:

#11:

Pedig van :)

Nekünk anno kaukázusi juhászunk volt, és többször láttam, hogy megoldotta magának a problémát.

2013. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!