Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka? /Bichon...

Kan vagy szuka? /Bichon bolognese/

Figyelt kérdés
Melyik nemű kutya alkalmas egy olyan gazdinak akinek az első kutyája lesz? Mondtok hozzá neveket? /A gazdi lány lesz./
2013. márc. 24. 09:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem szuka,nekem is az van.:))És a neve Pihe.:))
2013. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nem szerintem mindegy. A szukák talán valamivel könnyebben kezelhetőek. Ha következetesen neveled akkor azt válaszd amelyik szimpatikus.
2013. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ. Mind a két nemnél el lehet rontani a nevelést, ha első kutya, ha sokadik. Hozzád melyik áll közelebb?

A fiú kutyák lehet többet balhéznak és ők jelölgethetnek. A lány kutyák meg tüzeléskor csöpögtethetnek, és olyankor megváltozhat a viselkedésük. (mondjuk tüzelés pár napján magának való lehet a kutya vagy ilyesmi... személyétől függ)

2013. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zoey28 ***** válasza:

A szukák is jelölnek nem csak a kanok! A szuka könnyebben idomítható és szerintem egy lányhoz jobban illik a szukakutya főleg szőrmók kistestűben :))

Név: A fontos,hogy két szótagú legyen a többi csak másodlagos

2013. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!