Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyák össze szoktatása?

Kiskutyák össze szoktatása?

Figyelt kérdés
Van egy közel 4 honapos keverés eleven, játékos kiskutyánk. Vettünk mellé egy ugyan ugy eeven, játékos, cavalier keverék kiskutyát. Az a probléma hogy a 4 honapos kiskutyához ha oda megy a másik akkor elmegy tölle bebujik a lábunk mögé, stb...de amikor elalszik a kiskutya akkor a 4 honapos oda megy hozzá és csoválja a farkát ,meg szimatolja. segitsetek mit tegyek ilyenkor? nagyon szeretném ha játszanának egymással.:(:(:(

2013. márc. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelem ;) Az új kutyusnak még meg kell szoknia a környezetet és az embereket. Idővel játszani fog vele. Ha már kicsit régebben pl.: 3 hete hoztátok el akkor nem tudom miért. :/
2013. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap hoztuk el de nem az uj kutyussal van a baj hanem a régivel , olyan mintha megsértödött volna. amikor az uj kutyus oda megy hozzá akkor ö menekül a lábunk mögé
2013. márc. 25. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem! Az természetes :) Nyáron mi is hoztunk egy új kutyust a másik mellé. Ő is ezt csinálta menekült előle és ha megérezte valamin a szagát akkor az elől is menekült. :) A mieink 2 hét után úgy játszottak mintha mindig is haverok lettek volna :)
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismeretlen ajd neki időt, hogy megszokja. :) Majd később együtt játszanak. Nekem az egy éves kutyusom mellé hoztam egy 2 éveset. Ma már vígan játszadoznak. :) Kb 3 hétig volt a szoktatás persze más 2 tini kutyussal mint 2 kölyökkel.

Adj neki időt. :)

2013. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget . remélem a régi kutyusom megszokja az ujjat mert olyan rossz látni hogy menekül az ujj elöl.
2013. márc. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!