Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha a kutyám a...

Mit csináljak, ha a kutyám a "hempergés" parancsnál sosem akar a hátára fordulni, hanem ahogy vezetném a juti falattal, akkor mindig felül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld lassabban, kisebb lépésekben. Valószínűleg feszült számára ez a helyzet, először ki kell ebből oldani. Ha az oldalára fordul, arra is többször kapjon jutalmat, mikor tovább fordul, már a legkisebb mozdulatokra mehet kaja.
2013. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Mi értelme a "hempergés" parancsnak? Hemperegni a kutyák örömükben szoktak. Vagy cirkuszi előadásra készíted a blökit?
2013. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jajj utolsó, neked nem teljesen mind1?

Az én kutyám is tud közel félszáz trükköt, és bemutatókra járunk.

A kutya élvezi, ha értelmesen foglalkoznak vele,ha fárasztják.

Nem csak annyi a kutya, hogy hébe-hóba egyszer megsimogatom...


Kérdező. A kutya egyáltalán eldől oldalra?

mert ha még csak simán fekszik, és úgy áll fel, akkor előbb lassan a tarkója felé kezd vinni a kezed, úgy, hogy követni tudja, ha gyorsan csinálod akkor feláll.

Ha eldől oldalra, akkor már mehet a jutifali, és a dicséret, és majd szépen lehet továbbfejleszteni

2013. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló!a kutyám egyáltalán nem dől oldalra és szerintem kicsit szokatlan ez neki! :) tehát amikor juti falattal próbálnám az oldalára irányítani,akkor a kutyám mindig felül és nem tudom hogy hogyan szoktassam rá arra,hogy próbáljon a hátára fordulni! ha valaki esetleg tudna egy olyan oldalt,ahol rendesen elmagyarázzák ezt a trükköt és hogy mit kell csinálni olyankor,ha felül a kutya,akkor azt megköszönném,ha elküldené vagy leírná komiba! :)
2013. márc. 25. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok

töltsd le a 101 kutyatrükk című könyvet, abban hasznos tippeket fogsz találni

2013. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a letöltéshez kell valami?melyik oldalon van?
2013. márc. 25. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

beírod google-ba, hogy 101 kutyatrükk, és valószínűleg be fogja hozni hogy 101 kutyatrükk pdf. letöltés

vagy valami hasonlót.

nem egy nagy nehézség..

2013. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!