Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvos a kutyám, mit tegyek?

Parvos a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször is voltunk dokinál,kapott hányáscsillapítót,széntablettát,2x is infúziót.Tegnap esti infúzió után ivott már magától egy kicsit,ma már megint nem iszik magától és fecskendezni sem tudom már mert morog rám.Nektek mi vált be a legjobban?? a doki aztmondta nekünk többet nemtud már érte tenni,viszont én még próbálkoznák.de mivel?

2013. márc. 25. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Másik doki. Infúzió akár minden nap. És vannak még gyógyszerek, amiket injekcióban beadnak ilyenkor. Ne add fel.
2013. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
fecskendőzni próbáld akkor is ha morog, ez az egyetlen amit tenni tudsz. Én ezt adtam a kiskutyámnak amikor bélgyulladása volt (nem parvovírusos hanem más jellegű) [link]
2013. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van egy speckó kaja kutyáknak, macskáknak ilyen helyzetben, tubusban lehet kapni, Calo Pet a neve. Mikor a cicánkat megmérgezték, és nem volt hajlandó enni, ezt nyomtuk a szájába. Rengeteg tápanyaggal és vitaminnal van dúsítva, ezért kevés is elég belőle. Javaslom a megvételét plusz fecskendőzés, ne töőrdj a kutya morgásával, tiltsd le és kész.
2013. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sippara ***** válasza:
100%
Calo Pet és másik doki. Naponta, max kétnaponta lehet infúziózni, a kiszáradást kell túlélnie. Mennyi idős?
2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya? Most hogy van?
2013. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia. ha lehetőséged van rá mindenképpen más doki. ő kéne az utolsónak lennie aki feladja!

A mi dokink sokszor ha a kutya nagyon beteg bent tartja a rendelőben éjszakára infúzión!

Sajnos ez a parvo egy olyan dolog amit többnyire csak a doki tud segíteni!

2013. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ne adjátok fel, az már jó jel ha magától is próbálkozott. Nekem is volt parvós kiskutyám és túlélte, de fontos az infúzió és az orvos aki küzd érte, mert egyedül nem elszel elég hozzá. Az én kiskutyám kapott erre való szérumot, kérdezd erről az orvost, nekem ettől lett jobban!
2013. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nálunk is volt már parvos eset,és volt h valóban nem tudtunk már segíteni,mert végstádiumos volt.Infúziót kapott és koktélinjekciót,de még így se 100%-os a gyógyulás.

Arról nem is beszélve,hogy rengeteg pénzbe kerül naponta infúziózni,de van egy határ,ami után a kutya annyira szenved,hogy nem éri meg.Nem a pénz miatt,hanem amiatt,hogy az állatnak fájdalmai vannak.

Legutóbb egy 3 hónapos kiskutyánk volt parvos,0 oltással...És csodálkozott a gazdi,hogy hogyan lett beteg :)

Ja,amúgy állatorvosi asszisztens vagyok.

2013. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
örömmel közlöm hogy már meggyógyult a kutyus:)
2013. ápr. 7. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!