Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon náthás a mopszom! Mit...

Nagyon náthás a mopszom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyógyszerezni nem szívesen gyógyszerezném, pénz sincs jelenleg nagyon rá. :(


Házi praktikákat szeretnék!


A mopszoknak általában is rövid az orruk, de az orvos azt mondta, neki egyébként is nehezebb dolga van fajtán belül...


Ha van 100%-ig bevált gyógyszer, azt is mondhattok, de elsősorban nem ezeket várom, hanem azonnali, gyors segítséget neki, amit itthon tudok adni. :/



2013. márc. 26. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom.


Ha te beteg vagy akkor te sem szedsz gyógyszert?! Otthon fekszel és szenvedsz lázasan hetekig? Ha nem, akkor nem tudom hogy a kutyádtól hogy van szíved megvonni az orvosságot?


Mikor kutyát vettél magadhoz nem gondoltál rá hogy beteg is lesz és orvoshoz kell vinni, drága gyógyszert kell majd venni neki?


Felelőtlen vagy. Állatkínzó!

2013. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1. Sokszor vittem orvoshoz, tegnap is ott voltunk, de nem mer a doktor erősebb gyógyszert adni neki, amíg antibiotikumot is szedett nemrégiben. Kutya bérese volt már, de az sem segített. Mindig legyengítik a gyógyszerek, alternatívát keresek, és NEM, én sem tömöm magam gyógyszerrel, ha náthás leszek, hanem teát iszok és inhalálok, meg alszok egy fél napot.


2. kaptam a kutyát, de ennek ellenére mindent megtennék érte. Ne prédikálj úgy, hogy nem tudod, miért nem adunk neki szívesen gyógyszert. Fent leírtam, ha van olyan gyógyszer, ami 100%-ig bevált, akkor nem fogom nem megvenni.


Ahelyett, hogy állatkínzónak nevezel, olvass, vagy ha nem tudsz hasznos információval segíteni, akkor be se nézz a kérdésbe legközelebb.


És máskor ne írj a fentihez hasonló szöveget anélkül, hogy értenéd a szándékaim, mert te fogsz nagyon bugyutának tűnni.

Kösz.

2013. márc. 26. 10:51
 3/16 A kérdező kommentje:

Én megértelek, hogy nem akarod gyógyszerezni.

Szerintem a mopszoddal is megpróbálhatnál inhalálni... :DD

Sztem segítene neki is az orrát kitisztítani..

2013. márc. 26. 10:55
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt a választ kaptam az egyik ismerősömtől. Szerintetek? Valaki próbálta már? Inhalálni kutyával? :O
2013. márc. 26. 10:55
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Érdekes ember vagy, h képes lennél olyan gyógyszert adni a kutyádnak, amit egy tök ismeretlen, valószínűleg farmakológiát semmilyen szinten nem ismerő ember ajánlana...
2013. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Mivel azzal kezdted hogy nincs amúgy sem pénz gyógyszerre..így ne várd hogy egyből minden jókívánsággal ellássanak. Ha valakinek kutyája van, és felelősségteljesen tartja, az a minimum hogy van félretéve pénz ha a kutyával történik valami.. Más az hogy te otthon kikúrálod magad, de TE ember vagy... ő pedig kutya. Ami neked jó nem feltétlen jó neki is. Nem kell itt rögtön lehurrogni a válaszadót/válaszadókat. Gondolkodni kéne először. Ha pedig a kérdésben leírtad volna, hogy az mellett hogy nem tudsz neki gyógyszert venni, miért is nem akarod gyógyszerezni, akkor lehet másképp állnak hozzád a válaszadók is.
2013. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
32%
Szerintem ki lehet kúrálni házilag is.
2013. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
24%

Szerintem meg a kérdezőt nem kellene lehurrogni, mert neki éppen annyira van igaza, mint nektek!

Segítséget kért, ennek ellenére ti csak pörlekedtek vele; az első válaszoló sem volt éppen túl modoros. A kérdező mindent leírt, ami kell, inkább segítsetek neki. Nekem is van úgy, hogy nagyon rosszul jönnek ki a dolgok, és ha nem muszáj, nem veszek meg minden gyógyszert, ami ki tudja mit tartalmaz (ugye hallunk egy s mást.)

Szerintem is jó lehet az inhalálás, nem különbözünk annyiban!!

2013. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem veszekedni jöttem, hanem tanácsért.

Little Red nyilván felhívnám az orvost és én is utánanéznék.

2013. márc. 26. 11:46
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindent leírt amit kell? Akkor okoska mondd már meg, h a kutya miért szipog? Esetleg felsőlégúti fertőzés, torokfertőzés, "megfázás", orrjárati elváltozás, és folytathatnám.
2013. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!