Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos mopszom nem kap...

10 hónapos mopszom nem kap levegőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem.séta közben a mopszom egyszer csak megállt és elkezdett hörögni.Nem volt megerőltető séta máskor még nem csinált ilyet. Levettem róla a hámot nyomkodtam kicsit a hasát meg ütögettem akkor elmúlt hazahoztam itthon még egy ilyen volt most elaludt-úgy horkol mint máskor. az állatorvos nem veszi fel a telefont. Felszívhatott valamit? Volt valaki kiskutyája így esetleg? Előre is köszönöm
2012. nov. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ne aggódj,lehet csak eldugult hirtelen az orra,felszívott egy porcicát,lehet a könny bármi. Nekem is nyomott orrú kutyám van,néha ő is elkezd mintha épp turházni akarna erősen röfögni:)
2012. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia! köszönöm a választ közben elértem a dokit valószínűleg kipufogó gázt nyelt be mivel séta közben mellettünk pont próbáltak beindítani egy kocsit, csak akkor nem raktam össze.Kapott valamilyen pasztát ami majd felszívja de egyenlőre még mindig csinálja és nagyon félelmetes főleg mert nem tudja elmondani mi fáj :-(

Mindenesetre köszi,jól esett a biztatás :)

2012. nov. 20. 15:53
 3/3 anonim válasza:

Szia, nekem csivavám és palota pincsim van, ők is ezt csinálják, és közben ki feszülnek , lehet hülyén fogalmazok,ha nálad is ez a helyzet akkor érted mire írom ezt:D

Nekem azt mondta az állatorvos hogy légcső összeomlásuk van ilyen kis testű turcsi orrú kutyusoknál nagyon sok ilyen van, nem tud vele mit csinálni, akkor csinálják általában amikor izgatottak , ilyenkor szép nyugodtan magunkhoz kell fogni , és meg nyugtatni, ezt tanácsolta és nekem be vállt, remélem neked is és tudtam segíteni:)

2012. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!