Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutyám mindennap egy...

Ehet a kutyám mindennap egy fél almát és egy sárgarépát nyersen?

Figyelt kérdés

Tegnap adtam neki először és nagyon ízlet neki és utána vacsoránál az étvágya is sokkal jobb volt.

Szabad mindennap enni-e?

Nagytestű kutyus, ha ez számít.


2013. márc. 26. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ehet, de pépesítsd neki valahogy, akár turmix géppel v bárhogy, mert így tud tápanyagot felvenni belőle :)
2013. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim naponta meg esznek egy almát,imádják! :)
2013. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha megeszi igen az én németjuhászom még főve sem szereti :)

De ott a táp és azokba vitaminok is vannak és egy héten 2 szer húst is adok neki :) Azt jobban szereti :)

2013. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ehet, egészséges. :) Ha jóízűen megeszi adhatsz neki többet is. Mondjuk a sárgarépával kicsit óvatosabban, mert székletfogó hatása is van, nehogy nagyon nehezen tudjon csak kakilni.
2013. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pépesítve??? De hát így pont kimarad a buli része, hogy rághat. :)
2013. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdés az, h mi a cél?

Csak h átmenjen a kutyán v hasznosítson is belőle valamit?

Ha csak az, h átmenjen rajta, akkor lehet nyugodtan darabokban adni neki, ha jó lenne, h hasznosítana is belőle, akkor turmixolni kell.

2013. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért adom mert szereti és még nem is hizlal. Jó féle tápot eszik, nem szorul kiegészítésre, úgyhogy egyben kapja. Iszonyatosan szereti, főleg a répát. :)
2013. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából jó minőségű tápot kap,de az sem lenne baj, ha hasznosítaná is. Így akkor néha lereszelem neki, ha úgyis jó? Egyébként, karikára vágom olyan mint a jutalomfalat, de egyben is szívesen elrágja. :)
2013. márc. 27. 12:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért hasznosabb ha le van reszelve...

Nem bántásból, tényleg érdekel, elmagyarázná valaki? :)

2014. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!