Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem fogad szót...

A kutyám nem fogad szót nekem. Nem tudok semmit tenni próbálom neveleni de nem megy ha elmegyek vele sétálni ( mindennap viszem) akkor rögtön elfut és nem fogad szót?

Figyelt kérdés
segitségeteket kérném (: amikor oda megy egy emberhez elkezd ugatni . de nem harapja meg csak ugatja . és azért ez eléggém félelmetes lehet egy idegennek.

2013. febr. 18. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Milyen kutyáról van szó?
2013. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
egy keverék kutyáról... vizsla éss labrador szerűség.
2013. febr. 18. 13:04
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Imádom az ilyen "vadbarmokat", mint te. Mégis miért engeded el a kutyát, ha nincs megnevelve? Már elegem van a te fajtádból, és nekem kell lerugdosni a kutyátokat az enyémről, mert visszahívni sem vagytok képesek SOSE. A megoldás nagyon egyszerű: ahogy a törvény is előírja, PÓRÁZON sétáltasd a kutyát. Főleg addig amíg neveletlen a kutya.
2013. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Egy pórázon tartott kutya hogy tud rögtön elfutni? Mert ugye olyan kutyát, ami elfutkos, nem viszünk póráz nélkül sétálni. Hatalmas problémák vannak a nevelésével. Hogyan próbálod nevelni? Ki a főnök kettőtök közül? (költői kérdés, nyilván nem te, ha nem tudod kezelni).
2013. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de nem harap .. -.- amúgy meg igen visszajön ha sokáig hivom de azt szeretném elérni hogy első szóra jöjjön.
2013. febr. 18. 13:06
 6/22 A kérdező kommentje:
már próbáltam kutyasuliba vinni de ott egy roti megtámadta mert a gazdája elengedte a pórázt és azóta nem merem megpróbálni megin.
2013. febr. 18. 13:07
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Én is bele estem ebbe a hibába...A lényeg az,ha otthon nem fogad szót,és nem alakítod ki a falka rangsorát,vagyis azt,hogy te vagy a falkavezér,akkor soha nem fog szót fogadni.....muszály néha egy kicsit "kutyául" is megtanulni.

Olvasd el ezt!Sok hasznos infó van benne!


[link]

2013. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm skoty (:
2013. febr. 18. 13:13
 9/22 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :)
2013. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik, normális kutyasulit! Olyat, ahol a kutya-gazda kapcsolat áll az előtérben. Itt nem fogsz kapni semmi konkrét segítséget (lehetetlen látatlanban tanácsot adni), így ha valóban fontos a kutyád, keress fel egy jó szakembert.
2013. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!