Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hányt az előbb és...

A kutyám hányt az előbb és hányás elött habzott a szája, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha véletlen holnap is hányik akkor elviszem az állatorvoshoz,de ma már nem tudom.
2009. szept. 18. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy valami olyat evett amit nem bír a gyomra. A habzás a hányás előtti fokozott nyáltermelés miatt van, mivel a kutya a nyálát a lihegésnél habosítja. Ha holnapig nem enyhülnek a tünetek akkor súlyosabb baj van a háttérben (elakadt csont stb.)
2009. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
"hányik" XDXDXD de szép ez a magyar nyelv, ez nagyon rosszul hangzik így...
2009. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hányik... tényleg zavaró, kérlek ne használd így legközelebb.

ha nem fog többször hányni akkor csak hívd fel a dokit kérdezd meg hogy mire utalhat és ezért érdemes-e bevinned?!

2009. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Mindenesetre főzz neki egy jó adag (300-400 ml) kamillateát, és itasd meg fele fecskendővel,ha magától nem issza meg, mert nagyon jó gyulladáscsökkentő és nyugtató hatása van.
2009. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyébként,ha nem volt véres a hányadék,akkor szerencsére nem a csont okozhatott gondot,bár ezt sosem tudni pontosan,jobb ha megnézeted a dokival.
2009. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én hányok, te hánysz, ő hányik ... miért ti hogy mondanátok? ő hány? amúgy se ezt kerdeztem, de köszi aki válaszolt normálisan
2009. szept. 18. 23:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan mint az én írok, te írsz ő ír. nem pedig írik. de mind1, majd írd már meg holnap h mi van a kutyussal!
2009. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez akkor volt, amikor a kutyusom még lökött kis fiatal volt, másfél év körüli, és mindent meg kellett kóstolni, ami mozgott... Egyszer egy békát nyelt be keresztbe, nem nagyon tetszett neki, utána teljesen beteg volt egész este. Hányt, habzott a szája, kicsit úgynézett ki mintha "csillagokat látna" :D Másnapra már semmi baja nem volt, de azóta nem szórakozik a békákkal. Lehet nálad is csak valami hasonló, de mindenesetre ha nem javul mindenképpen vidd orvoshoz!
2009. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!