Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestű kutyát tényleg...

Egy kistestű kutyát tényleg nem szabad kivinni ilyen időbe?

Figyelt kérdés

Nekem ez még új. Itt azt hallom, MINDEN fajtának kell kinti séta akár esik, akár süt a nap. De itt nem ezt olvastam:

"elmondom nektek, hogy az ilyen kistestű és ráadásul ilyen fiatal kutyákat nem is szabad ilyen hidegben, hóba fagyba esőbe kivinni!!!!


nyilván lesz sétáltatva, egyszóval nem írtam sehol, hogy soha se lesz sétáltatva vagy csak heti 1X! Arra értettem,ha szakad az eső, nem fogom levinni, mert NEM IS SZABAD!!!


inkább te vagy a szánalmas, hogy utánanézés nélkül fröcsögsz!!! "


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2013. márc. 28. 07:58
1 2
 11/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Azért, mert rossz időben a kistestű kutyások 90%-a csak pisire-kakira viszi ki a kutyát, az még nem azt jelenti, hogy esőben-hóban-fagyban nem lehet velük sétálni. Max. egy vízálló ruci, és simán kint lehet velük sétálni 1-2 órát is...miért ne? Érdekes, hogy az a tisztességes kevés gazdi, aki ilyenkor is becsülettel lemozgatja, megsétáltatja hosszan a kiskutyáját, azt mondta nekem, hogy ha a kutyát hozzászoktatják, akkor nem fog megfázni, betegedni...nyilván nem hagyja egész napra a kertben a kutyát
2013. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!