Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt? Valami bajom van, vagy csak spontán?

Figyelt kérdés
Van egy westie kutyusom. Amúgy nem egy társasági kutya, de pár hónapja rosszul lettem, elkezdett piszkosul fájni a fejem és hánytam. előtte odajött, nyüszített, és böködött. 4 hónap alatt ez 4x volt, és mind a négy alkalommal, mielőtt elkezdődött ez a rosszullét, mindig előtte egy fél órával már jött oda. úgy hallotta, a kutyák megérzik a betegségeket, vajon ő mit érez? orvosom szerint csak gyomorrontásom van. Tapasztalatok valakinek esetleg?
2013. márc. 28. 13:53
 1/8 sippara ***** válasza:
Gyomorrontás egy frászt. Migrén lesz az inkább, és igen, van kutya, aki megőrző előre. Érdemes lenne ellátogatnod egy fejfájás ambulanciára.
2013. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz...a kutyák megérzik :)
2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, sok kutya megérzi az ember testében végbemenő változásokat. Gyakori, hogy epilepsziás roham előtt a kutya már tudja, és jelez.

Egyébként szerintem is inkább migrén, a gyomorrontás nem jár fejfájással, az erős fejfájás miatt viszont lehet hányni.

2013. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:
Bocsánat, első vagyok, nem megőrző, hanem megérzi, csak telefonról írtam :)
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ez a migrén ez csak így egyik napról a másikra jön? mert azelőtt sosem fájt a fejem.
2013. márc. 28. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:
A migrénes fejfájás inkább felnőtt korban jelentkezik, neten sok írás van róla.
2013. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az erős fejfájást kísérheti hányás.A kutyád különleges,mert bár van ilyen,hogy megérzi mi a baj,nagyon kevés kutya képes erre.Ha migréned van,a gyógyszer már nem nagyon hat,amikor érzed,hogy baj van és beveszed.De ha akkor amikor a kutyád észleli,de te még nem,akkor akár ki se alakulnak a tünetek,az időben bevett gyógyszer miatt.Az oxigén hiányos,szellőzetlen szoba is kiválthatja.Ha jelez a kutyu,szellőztess,mozogjon kinn.Figyelj arra,nehogy szénmonoxid legyen a gond.
2013. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi. szénmonoxid elvileg nem lehet, van jelzőnk. persze az is tévedhet sajnos...
2013. ápr. 2. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!