Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az utóbbi időben egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben egy lány elkezdett nagyon pozitív dolgokat írogatni de valahogy nekem gyanús soha senki nem írt még ilyet de elszúrni sem szeretném nem tudom pontosan mit érez pontosan. Csókoljam meg csak úgy spontán? Vagy ink Kérdezzek rávalahogy?

Figyelt kérdés
amúgy nagyon jó lenne vele összejönni de félek lépni mert nemtudom hogy elrontom-e vele a dolgokat vagy ő is csak arra vár hogy csinánljak valamit. Friendzone-t nagyívben szeretném elkerülni ^^ 16/f
2013. márc. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed akár nem, most vagy a legeslegjobb helyzetben.

Kezdj el érdeklődni iránta te is, de legyél egy kicsit titokzatos, kicsit távolságtartó, hagyd, hogy ő próbáljon megfelelni neked. Találkozgassatok, majd ha úgy érzed hívd el valahova. A csókot úgyis érzed, mikor kell.

2013. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui.: ne kérdezz rá. Azzal rontanál el mindent.
2013. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is furcsállom, hogy mostanság napi szinten rám ír egy csaj, valahogy nehéz elhinni, megemészteni, hogy egy magamfajta fiút egy lány keres maga napi szinte fészbukon.

Én is azt érzem, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, tartok is az élő talitól, végülis ott még lehet, hogy csúnyának talál és sosem fog utána keresni. :/

2013. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód, közeledj felé
2013. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat ^^ amúgy már találkoztunk élőben nem is egyszer de valahogy ott sem egyértelmű hogy mit akar lehet hogy csak azért mert ő is úgy érez mint én és ugyanúgy "fél"?
2013. márc. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!