Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féltékeny, mit tegyek?

Féltékeny, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyusom. Az egyik kölyökkora óta itt van. A másikat fél éve fogadtam be. Ritka..de mikor kimegyek és simogatom őket meg játszok velük. Összeugranak.

2013. márc. 28. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
mind a kettővel ugyanannyi időt töltesz?
2013. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen mindegyikkel együtt is meg külön külön is foglalkozok. A régi kutyusommal van a baj mert ő ugrik neki... :/
2013. márc. 28. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

OLYAN NINCS HOGY A KUTYA FÉLTÉKENY! olyan van hogy a kuya a vezér és ő dönti el hogy te kivel foglalkozhatsz illetve ki közelíthet téged meg. ez nem féltékenység hanem a poziciója fitogtatása a másik kutya felé.


és hogy mit tegyél? szerezd vissza a vezéri státuszt, amit jól láthatóan te egyedül nem fogsz tudni ha már ilyet kijelentesz hogy a kutyád féltékeny. keress fel egy jó kutyasulit ahol a vizsonyrendezésen van a hangsúly és segítenek megértetni a dolog lényegét illetve megszerezni ezt a poziciót. így nem lesznek ilyen problémák ugyanis te döntöd el hogy kivel mennyit foglalkozol és vezér lévén a kutyák a te döntéseidet el is fogadják .

2013. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A régi kutyusom jól nevelt és nem volt sosem gond ideiglenes kutyusokkal sem. A kaput is nyitva hagyhatom a régi kutyusom ki nem megy ameddig azt nem mondom neki, hogy gyere. Ha nem vagyok kint akkor eljátszanak. Nincs összeugrás. Mikor kimegyek oda jön hozzám mindegyik és mindegyiket simogatom majd elkezdünk játszani mind a 2 kutyusnak van játéka és tudják, hogy melyik kié. De ma játék után picit tanultuk a befogadott kutyusommal a fekszik parancsot. Majd oda jött a régi kutyusom és egyszer csak neki ugrott.


Azt még tegyük hozzá, hogy a régi kutyusom egy lábtörlő pici kutya 1 éves..a befogadott (állatorvos szerint) 4 év körüli és nagy testű.


Mikor rájuk szóltam abba hagyták és egyiket se simogattam meg. Tudta mindegyik, hogy rosszat csináltak.. Utána már puszilgatták egymást.. Most is egymás mellett fekszenek.

2013. márc. 28. 17:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném, hogy a befogadott kutyus ivartalanítva lett.
2013. márc. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!