Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökhet egy kutya azért...

Bab20 kérdése:

Elszökhet egy kutya azért mert irigy és féltékeny egy másik kutyára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azért szökhet el, mert nem foglalkoztok vele eleget a másik kutya miatt, és unatkozik, nincs lefárasztva. A kutyáknak nincs ilyen fejlett gondolkodása, hogy 'Morzsinak jobb mint nekem, szedem a sátorfámat, és keresek egy olyan helyet, ahol engem is úgy szeretnek mint őt'.
2012. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szembeszomszédom rendszeresen kiengedi a kutyáját az utcára. Ilyenkor az én három kutyám meg van őrülve, ha módjuk lenne rá, biztosan kiszöknének hozzá, de szerintem inkább a másik kutya iránti kíváncsiság hajtja őket. Az egyik rendszeresen kibújik a kapun mellettünk, ha nem figyelünk, pedig sokat foglalkozunk vele, mégis már kétszer is kilógott, de szerencsére nem megy el, pár métert szaglászik, de az a gond, hogy nem jön vissza magától, mert érzi a másik kutya szagát, úgy kell visszahozni. Ilyenkor nagyon mérges vagyok, utálom, ha valaki az utcán tartja a kutyáját....
2012. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!