Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik a Dán Dog?

Mátyás97 kérdése:

Nektek tetszik a Dán Dog?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a fajta.

Én azért szeretem, mert tiszteletet parancsoló a kinézete.



2013. márc. 28. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szépek :)
2013. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon! De nekem a lógó fülű tetszenek. A mérete miatt eleve tekintélyt parancsoló, de a lógó füleivel olyan kajla benyomást kelt.

Szerintem álló füllel már túl szigorú :)

2013. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen-Igen. Nekem tetszik mind a kettő tipus. Például ha megyek az utcán, és látok egy átlagos méretű kutyát, azt mondom hogy nagyon szép, és aranyos. De ha egy ilyen kutyát látok, azt mondom: "azt a k*rva, ez már kutya". Persze nekem collie-m és goldim van:)
2013. márc. 28. 21:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg yorkim :D Egyébként nem hiszem, hogy lesz valaha dogom, mert a nyáladzását nem hiszem, hogy jól viselném :( De ettől függetlenül a szívem egyik csücske ez a fajta :)
2013. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyik kedvenc kutyafajtám, volt is nekem régen, de jelenleg nem tartanék mert borzasztó sokat eszik, egy vagyonba kerűl az eltartása. Jelenleg két kuvaszom van meg egy puli na a dán dogom régen többet evett egyedűl mint a jelenlegi három kutyám.

Az viszont igaz hogy szenzációsan jó természetűek meg jó örző-védők. Nyugodt kutyák, nem kötekedősek de ha netán felmérgelődnek akkor jobb kikerülni, nyilván nyáladzanak de ez is egyedfüggő.

2013. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyit eszik??? Mondjuk ki is nézném belőle!
2013. márc. 28. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
napi 80 deka jóminőségű száraz tápot megeszik. A kérdésre válaszolva nagyon szeretem őket az egyik kedven fajtm
2013. márc. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó az étvágya:D
2013. márc. 29. 11:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik kedvenc fajtám.Szívesen lennéj gazdija egy német dognak(német dog=dán dog). Nekem csak az az egy problémám van ,hogy nem biztos ,hogy találnék olyan sétáltató/kutyás közösséget ahol az ő méretében vannak kutyák és ha nincsenek akkor nem hiszem hogy nagyon odaengedné a többi ember a kutyájukat az enyémhez ,hiába lenne az enyém jól szocializált,kedves,engedelmes kutya. :(
2013. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem dán dog, hivatalosan német dog ... és gyönyörü :)
2013. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!