Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes örökbe fogadni egy...

Érdemes örökbe fogadni egy extramini yorkit?

Figyelt kérdés
Talált az ismerősöm egy kiskutyát 2 évvel ezelőtt. akkor lehetett kb 2 hónapos. Nem voltak felkészülve a kiskutyára,és nem nagyon tudnak vele foglalkozni a munka miatt. Érdemes lenne őt elhozni? nekem van egy 3 éves,15 kg-os nemhelyi keverékem. pannelban lenne a kiskutya,napi 3 sétával,kutyasulival,Royal canin-t enne. itt kint van az udvaron,mert elmennek itthonról 7kor és este 8 mire hazaér valaki..... eléggé jó kiskutya,nem fél,magabiztos és úgy néz ki hogy elfogadja hogy ő van legalul a falkában. Nem beteges,legalábbis még. Szerintetek érdemes lenne nekem? nagyon sajnálom szegényt....

2013. márc. 29. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
olyan fajta, hogy extramini yorki nincs! szóval tedd fel úgy a kérdést,hogy "érdemes örökbe fogadni egy fajtajellegű yorkit?"
2013. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
plusz a royal canin eléggé sz@r egy táp! :) nagyobb a neve mint a minősége/tápértéke!
2013. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha tudod finanszírozni egy esetleges betegségét, vagy ilyesmit akkor nyugodtan hozd el. Feltéve ha a kutyád elfogadja, és tud játszani nála ennyivel kisebb kutyával, és nem tesz benne kárt. Nincs jó helyen az udvaron, mivel nagyon pici, simán megfagyhat.
2013. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs! de nem ez volt a kérdés! légyszives,mit javasoltok? ja és ivartalaníttatnám,soha nem szaporítanám...
2013. márc. 29. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
A royal fajtatápjai nem rosszak, csak drágábbak, mint indokolt. Nem kell leszarozni egy tápot, azért mert neked nem jött be, másnak lehet, hogy jó! Nekünk is bevált, semmi gond nincs vele, és ilyen kicsi kutyánál megfizethető!
2013. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudnám finanszírozni,azzal nincs baj. a kutyám teljesen elfogadja..hát nemtudom hogy mi lesz a játékkal,de ha egy csincsillával eljátszik akkor Bendegúzzal sem lehet baja :))
2013. márc. 29. 15:32
 7/10 A kérdező kommentje:
ja igen,a táp nekem nagyon bevált!
2013. márc. 29. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha vele is tudsz foglalkozni eleget a másik kutyád mellett,szerintem nyugodtan fogad örökbe! :)

jobb helye lesz nálad mint ismerősödéknél,kertbe ilyen kicsi kutya :/

2013. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
ha tudod, hogy nincs minek írod? most írjam énis, hogy örökbe fogadjak egy unikornist? istenem milyen buta emberek vannak !
2013. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rajtad áll, de egész nyugodtan, ha szimpatikus a kutya és ki tudod elégíteni az igényeit. Könnyen lehetnek vele egészségügyi gondok, ez jellemző a "mini" kutyákra, de ha ezt is tudod vállalni, miért ne?
2013. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!