Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes Golden Retrieve...

Honnan érdemes Golden Retrievert venni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék törzskönyves kutyust, tehát nem szaporítótól, de a kennelek ill. tenyésztők akik a neten vannak nem nagyon adnak meg árat. Az egyiktől 800 Eurós ajánlatot kaptam miután többszörös díjnyertesek a szülők. Lehet vajon 100,000 Ft környékén is Goldent kapni? Nem arról van szó, hogy a kutya nem ér meg minden pénzt, csak én nem vinném vadászatokra meg kiállításra. Előre is köszönöm a válaszokat!

#vásárlás #internet #kennel #golden retriever #szaporító #tenyésztő #golden retriever vásárlás #golden retrievert venni #honnan érdemes
2013. márc. 27. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a sima hobbi kutyák 100.000-től kezdődnek, legalábbis egy normális tenyésztőnél
2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 100 ezer körül már lehet kapni normális kennelből. ha hobbi kutyának kell, akkor elsősorban nem a kiállítási győzelmeket kell figyelembe venni, hanem az egészségügyi szűréseket, illetve a képességvizsgát a megfelelő idegrendszer miatt. [link]
2013. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!
2013. márc. 28. 00:49
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én 20k szaporitottol és még egyszer se volt semije
2013. dec. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is 20k-s szaporítótól vettem a most 10 éves goldenemet, diszpláziás, allergiás, félős, és csak távolról hasonlít a goldenre, szóval?
2013. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jol ál neki a tàvolság és a sötétség:$
2013. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Akkor egy ellen példa így az utolsónak:

8 hónapos,tenyésztőtől való de ennek ellenére kiemelkedik a kutyasuliban kortárs goldik között,eü. semmi gond nem volt idáig,kinézetre mindenhol még a kritikus szemlélőktől is úszik a dicséretekben,gyerekszerető és fajtájához méltó nyugalommban éli örömteli hétköznapjait.

2014. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!