Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehet? Ennyire félne...

Ez mitől lehet? Ennyire félne még kint az utcán?

Figyelt kérdés
A yorkimat most kezdtem el levinni sétálni. (3 napja). De amikor kimegyünk, csak leül, remeg és meg se akar mozdulni. Próbálom jutalomfalattal hívogatni, akkor odajön, de utána megint csak leül és remeg. Ruha is van rajta, szóval még csak nem is fázik. Próbáltam már azt is, hogy nem raktam le rögtön a ház előtt, hanem odébb raktam csak le, de úgy se akar jönni.

2013. márc. 29. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Először csak kézbe vidd egy olyan helyen ahol nincs ekkora forgalom.
2013. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már azt is csináltam. Meg szerencsére az utcánk nem forgalmas.
2013. márc. 29. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
csak türelem ! az enyémmel is így volt és félt de biztatni kell azt már jól csináltad hogy jutalomfalattal hívogatod de azt próbáltad hogy fütyülsz vagy cuppogsz neki? nekem így nagyon szépen sétált
2013. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, akkor egy ideig szépen jött, de megint leült. Aztán újra ugyanazt csináltam. :D Neked kb. mennyi idő után szokott hozzá a sétához?
2013. márc. 29. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 nap alatt mert én elindultam és cuppogtam eleinte nekem is csinálta hogy leült de 1edül nem mert ott maradni szegénykém pedig csak 5 méterre voltam tőle :) de most mindig mellettem jön nem kell neki szólnom hogy gyere szépen jön
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt a kutyusom, de egy idő után megszokta (1-2 hét) és mostmár vígan sétálgat. de azt is észrevettem, hogy amikor még félt kinnt az utcán akkor a többi kutya ugatástól ijedt meg, de mtmár igazán merész kutya vált belőle
2013. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!