Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spánielek könnyen ellenek?

A spánielek könnyen ellenek?

Figyelt kérdés
Spániel elléséhez szeretnék segítséget kérni.Szerintem az ünnepek alatt megellik.Az apa ismeretlen,de a kölykök mérete alapján,max akkora volt mint az anya.Minden jó tanács jól jön.
2013. márc. 29. 23:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A gond megmaradt,de már másé.Megvan a gazdi.Nem véletlen fedeztetés volt.Mivel még chip sincs a kutyában,gondolom szaporító.Ez az egy kutyája van,és a kutya láthatólag szereti.Talán nem olyan nagy a baj.Köszi a segítséget.
2013. márc. 30. 14:23
 12/19 anonim ***** válasza:

Sára2000 mivel a kérdező jóval utána írta hogy találta ezért amit előtte írtunk az nem érvényes rá. De azért te leszeszel mindenkit és még támogatod is szaporítást, gratulálok.

Látom egyeseknek itt komoly problémájuk van a szövegértéssel vagy a logikával vagy nem tudom.

Az előző gazdától meg elszökött a már vemhes kutya vagy közben kapta be a legyet?

2013. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A kérdés feltételekor annyit tudtam,hogy szerdán találtam egy spánielt,aki majd kidurranik olyan vemhes,nem sok lehet az ellésig.Mivel ma vagyok itthon először,ma tudtam jobban utána járni az esetleges régi gazdának,és meg is találtuk.Addig csak találgattam.Mint kiderült még az elveszés előtt fedeztették a kutyát,és már le is járt az ideje,bármikor meglehetnek a kiskutyák.
2013. márc. 30. 19:35
 14/19 anonim ***** válasza:

"Jah,és ellik! Mindenki így mondja,mindenhol így van írva,akkor miért írnám máshogy?Még az ellési naptár is így van írva."


Értem, tehát azért, mert az emberek többsége buta és tudatlan, te is felhatalmazva érzed magad arra, hogy beállj közéjük. Én kérek elnézést!


(Amúgy a szarvasmarha ellik és pl. a juh. Attól mert a sok idióta szerint a kutyája "most elli meg a babákat" még így van.)

2013. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
"ellés" Írd be légyszi a google-ba,hogy kutyatenyésztés ellés.Aztán gondolkodj el,ki a buta,tudatlan.Mert szerintem te vagy egyedül a rossz oldalon.
2013. márc. 30. 22:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Istenem, de sötét vagy! Attól, mert többen használják az ellés szót még nem helyes kutyák esetében! És én igenis utána néztem már ennek.

Szóval kérdezz meg egy jobb állatorvost, és egy olyan embert aki a magyar nyelv helyességével foglalkozik, hátha nekik majd hiszel... (Én ezt is megtettem anno.)

2013. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Minek kérdezted meg?Hogy vitatkozni tudj H"lyeségeken?Valamit mindenki egyféleképp mond,te csak azért máshogy,mert a Magyar helyesírás szabálya kimondja.Hát csak rajta.Engem annyira nem érdekel,hívhatjuk fialásnak is ha ettől jobban alszol.Jó éjt!
2013. márc. 30. 22:45
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem, azért kérdeztem meg mert számomra fontos az információszerzés és, hogy ne annyi tudással haljak meg, mint amennyivel születtem... És engem érdekelt.

Azért tettem szóvá, mert unom, hogy folyton helytelenül használják.

2013. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért kívánom, hogy rendben menjen a kutyánál a dolog, és a kicsik is egészségesek legyenek.
2013. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!