Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőmnek szülei 2 é után...

Barátnőmnek szülei 2 é után eladták a kutyáját és most nagyon ki van borulva. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

2 évig volt mellette, nagyon szereti azt a kutyát, de a szülei eladták... ( Hülyék, igen, szerintem is. )


Hogyan tudnám megvigasztalni? Ő 17/L, én 20F


2013. márc. 30. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért adták el a kutyát?
2013. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert "rossz" volt... Mármint a bnőm nem nevelte meg eléggé és hát rakoncátlankodott a másik kutyával.
2013. márc. 30. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi de itt a barátnőd volt ahibás ha már a szülei megengedték neki hogy kutyát tartson akkor foglalkoznia is kellet volna vele egy kuty tartás nem annyiból áll hogy enni adok neki meg ha van kedvem elviszem sétálni.

Milyen fajta kutya volt mert az sem mindegy vannak olyan kutyafajták amik a félnapját ois lekötik az emberek ez arosz kutya dolog is nem abarátnőd személyiségének életviteléhez megfelelő fajta kiválasztásának az eredménye.

Itt nem tudsz segíteni neki és a szülei meg szerintem azért adták el a kutyát mer tudták a kutyának így lesz jobb ha olyan gazdája lesz aki kellő képen foglalkozik vele.A barátnőd így legalább tannúl egy kis felelősséget és ha legközelebb kutyája lesz ez eszébe fog jutni és foglalkozni fog a kutyával:)

2013. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vásárold vissza és legyen nálad a kutya.
2013. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!