Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék az egyik...

Hogyan segíthetnék az egyik barátnőmnek a változásban?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó. Szegény eléggé önbizalom hiányos, nem hiszi el, hogy valaki szereti tőlünk is sokszor megkérdezi, hogy szerettek?, sokszor mond butaságokat is, amivel felidegesít minket de utána bocsánatot kér. Ha kérdezzük mi baja van azt mondja semmi de látjuk rajta, hogy valami nincs rendben. Azt mondta meg szeretne változni, hogy ne mondjon butaságokat amiért kiakadunk rá, jó barátnő szeretne lenni de nem tudja hogyan csinálja. Én miben tudok neki segíteni? Szeretném ha jól érezné magát és nem gondolkodna így. Mi elfogadjuk így ahogy van mert minden ember más de ő meg akar változni azt mondta. Valami könyvet esetleg tudtok ajánlani ami a változásról szól? 20/L
2012. aug. 27. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasizzon be. Előtte egy mély beszélgetés nem ártana arról, hogy hagyja abba az önsajnálatot sürgősen, csak önmagának akarja a megerősítést állandóan, de ez már nem eégszséges mérték. Le kell szállni a magas lóról, az élet csúnya és gonosz, de az állandó vinnyogással nem segít magán és nektek is csak az idegeitekre fog menni idővel, elhiheted.
2012. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam, de ha még nem kerestél rá, akkor segítek [link]
2012. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doryka1234 ***** válasza:
Dr. Csernus Imre: A nő, A férfi, Rendkívül sokat tanulhat belőle, én kiolvastam. De talán a legjobb lenne a Bevállalja? című könyv, ami különböző embertípusokat, tulajdonságokat mutat be. A legkülönbözőbb típusú emberek is magukra ismerhetnek ebben a könyvben. :))
2012. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 doryka1234 ***** válasza:
100%
Sajnos csak ő tud változtatni. Te támogasd őt, de az úton elindulnia neki kell. Ebben más nem segíthet sajnos.
2012. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért sajnos? :)
2012. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene más helyett...
2012. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban tudod segíteni, hogy elfogadod, és szereted olyannak amilyen :) Ha kell úgyis változni fog, de mint helyesen leírták azt saját magának kell.
2012. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Valami könyvet esetleg tudtok ajánlani ami a változásról szól?"


Neki nem könyv kell hanem f*sz!

2012. aug. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!