Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel a lényeg pedig hogy csináltam egy nagy hülyeséget,megcsaltam.De már 2 hónapja hogy ezt megtudta akkor párnapig nem beszéltünk de utána elmondtam neki hogy sajnálom az egészet és meg is bocsájtott de gyakran vannak nála napok amikor "beugrik neki " ez a megcsalás és akkor furán,bunkón,flegmán viselkedik velem és általában össze is kapunk,nagyon megbántam már és azóta is csak vele akkarok lenni de ezigy nemjo, hogy tudnék neki segíteni hogy túl lépjen ezzen?

2013. márc. 13. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
idő kell, te pedig viselkedj rendesen, most az ő térfelén van a labda
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
engedd el...nem tudlak sajnálni bocs
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy, hogy amikor bedurcizik, akkor is "kinyalod a s*ggét". Bocsi a durva megfogalmazásért, de én minimum ezt várnám el, mert nekem lenne igazam...
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jó nagy hímringyó vagy.
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintetek kb. mennyi idő lehet ameddig teljesen vagy legalábbis amennyire csak lehet elmúlhat ez ?
2013. márc. 13. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogja elfelejteni. Engedd el,szegény lány jobbat érdemel egy ilyen féregnél mint te.
2013. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minimum de h ahová lépni fog, te fényesre nyalod a földet. Ha kell, kutyafost szedsz fel a pofáddal, de fényes legyen a járda is!
2013. márc. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. akkor "felejti el" ha a talpát nyalod és minden percben bizonyítod, hogy ő kell neked....
2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
sztem próbáld megdumálni vele a dolgot, hiszen mindenki megérdemel egy második esélyt. ha nem akarja akkor inkább hagyd és apró gesztusokkal próbáld kiengesztelni. de nehogy "félre kacsincs" mert a lányok erre nem reagálnak jól ilyen szitukban. mutasd meg neki, hogy mennyit jelent neked!!! Sok sikert!!!
2013. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
egy nő sosem felejt
2013. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!