Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb 4 éves lány kutyának az...

Kb 4 éves lány kutyának az egyik mellén egy majdnem öklömnyi daganat van, a többi bimbója ép, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
az a része ami a földhöz ér kicsit mintha meg lenne horzsolva és elég piros. Azért kérdezem mert ha rák akkor inkább chippelés helyett elaltatom,mert kezeltetni sajnos nincs pénzem és nem akarom hogy szenvedjen. (Egyébként nemrég kaptam a kutyát, de fájdalmait nem láttam hogy lenne, nagyon élénk szaladgál nem nyüszít stb.)
2013. márc. 31. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ma már egyre gyakoribb az úgynevezett gazdasági eutanázia.Nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak a kutyájuk kezeltetését.Nem kell leszólni az ilyeneket.Sokan még akkor vesznek magukhoz kutyát,mikor el tudják látni,aztán pl.váratlanul elveszítik a munkájukat.
2013. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom, de nekem ez az altatásos dolog, mert nincs pénz, valahogy idegen. Én is voltam padlón anyagilag, és a kutyáim rántott levest, ettek grizzel, meg csirkefejjel, ráadásul az egyiket műteni is kellett, de eszembe nem jutott volna, hogy ezért elaltassam őket. Egyszerűen át kellett csoportositani a kiadásokat, és ha nem is könnyen, de megoldottam. ráadásul ez a kutya közel sem biztos, hogy rákos. Egyébként meg ha a lakásbiztositásba bele van foglalva a kutya, akkor a biztositó a műtét 80%-át visszatériti.
2013. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!