Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Whippet sokat eszik?

Egy Whippet sokat eszik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszik túlzottan sokat, bár ez ugye relatív.
2013. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb gondod vele kapcsolatban? elárulom, hogy a legkisebb költség kutyatartásban az etetési, szóval, ha ez is gondot okoz, akkor ne tarts kutyát. Semmilyet se légy szíves.
2013. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmmm.... nem tudom, te mire költesz általában, de szerintem - mivel ez állandó költség - a kaja az (igényes) kutyatartás egy jelentős részét teszi ki. Van már egy nagytestű kutyánk, tehát tudom, milyen költségekkel jár az állattartás, és ő például elég tetemes mennyiségű kaját képes elpusztítani, benne van úgy havi 15-20e Ft-ba. Emellett a havi bolhairtózás és az évenkénti oltás/féregtelenítés ára eltörpül. Normális esetben milyen rendszeres költségek vannak még (extrém esetektől eltekintve)? De őt nem én tartom el. Most viszont gondolkoztam, hogy szeretnék albérletbe magamnak kutyát venni, mindenképp kis(ebb) testűt. A whippet nagyon tetszik, és mellette szól az is, hogy ha jól ki van mozgatva minden nap, akkor kibírja azt a pár órát egyedül is, amíg egyhuzamban az egyetemen vagyok. De mivel alapvetően egy agár, abban a pár órában rengeteget mozog, ezért kíváncsi vagyok, hogy nagyjából mennyit eszik.
2013. ápr. 1. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Az agarak általában nem nagyétkű kutyák, így egy whippet sem fog kienni a vagyonodból.
2013. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!