Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Mit tehetnék, hogy...

Segítség! Mit tehetnék, hogy abbahagyja a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kan labradorom. Éjjel-nappal meg van bolondulva már két napja, mert tüzel a szomszéd szuka kutyája. Nem bírunk vele, pedig engedelmes, okos kutya. Mit tehetnék?
2009. szept. 20. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

No hát, ha a tied tenyész kan, a szomszéd néni kedves, aranyos, és még akár ki is fizetnéd az ivartalanítást, adott a megoldás!

Mondd el a néninek, hogy ez nem csak neked jó, hanem neki és a kutyájának is, hiszen neki nem kell a kölykökkel bajlódnia, a kutyát pedig megvédi az ivarszervi betegségektől, és ráadásul nem is növeli a már így is másfél milliós gazdátlan kutya létszámot.

A megkérdezéssel nem veszíthetsz semmit! :) A lényeg, hogy ne letámadd, ha nem szépen vezesd rá, hogy így neki is jobb lesz. Sok szerencsét!

2009. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Beszéltem a nénivel, azt mondta rendben van, mivel ő úgy se akarna kiskutyákat. Elmondtam nem akarok rosszat, csupán szeretném ha nyugtom lenne és nem kellene rettegnem megint mikor bolondul a kutyám. Igaz abba nem akart belemenni, hogy én fizessem, hogy majd ő, csak annyit kért, hogy intézzem én el a dolgokat ő majd bólogat a háttérből.

Szóval ha minden jól megy jövő hét folyamán megeshet a műtét.

Köszi a választ mindenkinek! :)

2009. szept. 20. 16:08
 13/17 anonim ***** válasza:
ha a kutyád nem kiállítási kutya,akkor a tenyésztő miért akarná felhasználni "tenyésztéshez"??ez szaporítás..ne hagyd!!
2009. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, egy kutya nem attól lesz szép, típusos egyed, fajtájának kiemelkedőpéldánya aki a tenyésztőnek fontos, hogy kiállításokra jár. Amúgy sehol sem mondta, hogy nem mennek el arra néhány kiállításra ami szükséges ehhez.
2009. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Voltunk egy-két kiállításon, a tenyésztője szokta nevezni, nekem valahogy nem a világom ez az egész, én inkább vadászni szeretek vele járni.
2009. szept. 20. 20:43
 16/17 anonim ***** válasza:
Várd meg míg elmúlik atüzelés, ilyenkor minden kan kutya kanos ha valamilyen kutya tüzel!! :)
2009. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
a probléma már megoldva, a szomszéd kutyus ivartalanítva lett, végre nyugodt napok:D
2009. szept. 25. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!