Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis Pitbullom most 8 hónapos...

Kis Pitbullom most 8 hónapos mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

25 kilós és 8 hónapos szuka vannak fent képek mikor még kisebb volt szerintem mostmár azért elég nagy lett most mit szóltok hozzá?:)

Ilyen volt picinek csak hogy látszon a változás:) : [link] [link]



És most: [link] , [link] , [link]


2013. ápr. 2. 02:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de szép, kis kockafej! :-) így csíkosan elég vadorzós. De nagyon kis formás! Jársz vele közösségbe?
2013. ápr. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Persze folyamatosan hordom kutyákkal is full barátságos semmi baj nincs vele póráz nélkül simán elviszem emberek közé:) macskákkal nincs jó barátságban de ha meg is lát egyet szólok neki és visszajön:)
2013. ápr. 2. 03:54
 3/23 anonim ***** válasza:

ha az ülő kutyát fotózod fentről, akkor sok mindent nem lehet szólni hozzá, max annyit, hogy aranyos, vagy sem.


valami ilyesmit próbálj meg [link]


az egyetlen álló képről nekem úgy tűnt (és a súlya alapján is), hogy elég sok hájat hagytál rajta, egy növésben lévő kamasz kutyának erre semmi szüksége (meg egy felnőttnek sem, maximum télen kellhet egy kinti kutyának).

2013. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

jaj, emlékszem a előző kérdésedre, kíváncsi voltam milyen lesz a kutyád.

nekem a feje továbbra sem tetszik túlságosan, de ez szubjektív.

szépen megnőtt, de a fényképek alapján nem igazán lehet megítélni a testalkatát.

próbálj más szögből fényképezni, tedd fel azokat is.

2013. ápr. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 MrHard ***** válasza:
66%
Szép kutyus. Sztem nincs rajta sok zsír... Én a helyedben levágattam volna a fülét, úgy sokkal szebb lenne a fejformája, de látszik rajta, hogy jól van tartva! Grat!
2013. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szép kutyus! :)
2013. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szép kutya nagyon :)

az enyém is tigriscsíkos volt :)

2013. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Kövér.
2013. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
jó fej de azért nem árt tisztában lenned azzal hogy az amstaff nem ugyan az mint a pitbull.persze nem mintha az egyik rosszabb lenne a másiknál és hát sok különbség sincs... minden esetre ő staff:)
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 MrHard ***** válasza:
Ő nem amstaff. Ennyi.
2013. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!