Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis Pitbullom most 8 hónapos...

Kis Pitbullom most 8 hónapos mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

25 kilós és 8 hónapos szuka vannak fent képek mikor még kisebb volt szerintem mostmár azért elég nagy lett most mit szóltok hozzá?:)

Ilyen volt picinek csak hogy látszon a változás:) : [link] [link]



És most: [link] , [link] , [link]


2013. ápr. 2. 02:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
miből állapítottam meg....?XD semmiből neked van igazad ez egy pit
2013. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ezt le lehetne zárni azzal, hogy a kérdező pitnek titulálja, de a kérdés egyébként sem erre vonatkozott.

:)

2013. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igazság szerint nem azt kérdeztem hogy milyen fajta a kutyám hanem hogy hogy tetszik azért írtam pitbullt mert amikor staffot írtam akkor meg az volt a baj:) majd rakok fel képet amin jobban látszik a testfelépítése csak most kórházban fekszem:) a másik ha egy kutya nem fajtatiszta akkor már nem lehet szép? ha engedelmesebb meg jobb fizikai adottságú mint egy fajtakutya akkor még jobb is lehet! de nekem igazság szerint teljesen mind1 hogy ha nem lenne fajtatiszta akkor is ugyanúgy szeretném!:)
2013. máj. 18. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!