Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis Pitbullom most 8 hónapos...

Kis Pitbullom most 8 hónapos mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

25 kilós és 8 hónapos szuka vannak fent képek mikor még kisebb volt szerintem mostmár azért elég nagy lett most mit szóltok hozzá?:)

Ilyen volt picinek csak hogy látszon a változás:) : [link] [link]



És most: [link] , [link] , [link]


2013. ápr. 2. 02:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

van papírja? ADBA vagy FCI?

akkor a válasz a kettő között van: keverék.

2013. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
FCI... jólvan csinálok róla külömben full izom egy csepp háj sincs rajta:)
2013. ápr. 2. 15:46
 13/23 anonim ***** válasza:
az FCI nem ismeri el a pit bullt... csak a staffordshire terriernek adnak ki származási lapot.
2013. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

kedves előző válaszoló! nem gondolom hogy most meggyőzlek téged de hidd el nekem ha mondom: ő fajtiszta staff!!!:D

(kérdező: jól van akkor legyen pit...)

2013. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na egy ujabb kutya akit azért vettek mer ez most huuu de vagány, szerinetm sem pit de ha te mondod biztos az :-) ha meg annyira full izom meg hiper szuper kutya mért teszed fel hetente hogy mit szólunk hozzá?
2013. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 MrHard ***** válasza:
Azért azt nem értem, hogy miért kell fikázni rögtön mindenkit??? Miért baj, hogy kikéri a véleményeteket??? Az még nem azt jelenti, hogy felvág a kutyájával! Miből gondoljátok, hogy nem tisztán a fajta iránti szeretetből veszi valaki az ilyen kutyákat? Arra is kíváncsi lennék, ha már ilyen okosak vagytok, hogy miből állapítottátok meg, hogy ez nem pit, hanem inkább Staffi, talán valamelyikőtöknek van a fent említett két fajtából??? Ha nincs, akkor mi alapján mondasz véleményt?! Ha van, akkor pedig érdekelne, hogy mi az, amiből erre a következtetésre jutottál! ...
2013. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát koma ami azt illeti nekem van két amstaffom de ha nem lenne akkor is meg tudnám állapítani a kutya fajtáját. és attól mert a gazdája (vagy bárki más) pitnek hívja még nem lesz az:D

máskülönben én nem szóltam le sőt egész jól néz ki.

2013. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van staffom. :D vajon neked is van ha már igy véded? :D
2013. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

a kérdező nem a fajtáját kérdezte, hanem hogy KÜLSŐRE mit gondolunk róla.

én jobban meg tudnám ítélni, ha például egy egész alakos oldalról fényképezett kép lenne róla.

nekem egy bordeaux-i dog keverékem van, de van csináltam már róla olyan képet is, ahol egy nagyra nőtt staffinak néz ki.

tehát az olyan képek, amik nem megfelelő szögből ábrázolják a kutyát, nem igazán mérvadóak.


szóval tisztelt kérdező tegyél fel új képet.

2013. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 MrHard ***** válasza:

van-van... a kérdésem az volt, hogy mi alapján állapítottátok meg, hogy nem pit, hanem amstaff? Erre nem válaszoltatok! Ha a Ti Amstaffotoknak is ilyen a feje, akkor ne vigyétek kiállításra...

A kutyus pedig valóban szép és aranyos, de, ha valóban Amstaff, akkor a feje nem típusos, kicsit gyenge a pofája.

2013. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!