Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nahát, láttátok? Van kisállat-...

Nahát, láttátok? Van kisállat-biztosítás :D mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

az ivartalanitást is fizetné a biztositó?

[link]


2009. szept. 20. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudtam, de jó hogy van ilyen.

Gondolom meghatározott állatorvosi rendelőkben lehet ezt a biztosítást használni nem?

Amúgy jó ötletnek tartom, mert egy sima vizsgálat nálunk ötezer, plusz ha recepetet ír fel és a konrollok.

Mindjárt meg is nézem az árakat.

2009. szept. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Mint a többi biztosításról... Befizetsz egy csomó lét, aztán baj esetén több heti vita után talán valamit visszadnak...

Amúgy az ivartalanítás nyilván nem fizeti, az nem baleset következménye, mint ahogy pl egy lakásbiztosítás sem fizeti pl a tűzriasztót.

2009. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon rafináltan vannak a feltételek kitalálva, egészen fiatal és már idősödő (sőt, érett középkorúnak nevezném inkább)állatkára nem is köthető! Gyakorlatilag minimálisra csökkentik a kockázataikat.
2009. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Németországban hallottam ilyenről még régebben, hogy ott már gyakorlatban is bevált dolog évek óta. én akartam az első lenni, aki ezt itthon is megvalósítja, de addig agyaltam rajta, míg megelőztek... mindenféle állatra lehet biztosítást kötni, rasszok (fajok) szerint változik az ár. pl most szerintem egy kis vakarcs yorkinak nagyobb a biztosítási ára, mint mondjuk egy magyar vizslának, mert most épp a yorki a divateb. van benne fantázia az biztos, főleg a tenyésztők felől dől a pénz, de gazdag, állatukat majomszeretettel ajnározó gazdik is potenciális ügyfelek lehetnek.
2009. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy most rohanok és kötök... Magyarországon (máshol nem tudom hogy van) nem igazán jön be a biztosítás dolog. Ennek két oldala van, az egyik amikor valaki tényleg jogtalanul követelné a pénzét, aztán a másik fele, amikor valaki okkal kérné, akkor is ráfogják, hogy erre bizony nem jár. Nálunk a lakásbiztosításban van benne a kutyabiztosítás, ez arra terjed ki, hogy ha kiszökik, és pl autóbalesetet okoz mert nem akarják elütni, akkor a biztosító fizeti a károkat. Azzal úgy gondolom minden felelős kutyatartónak számolnia kell, hogy bármikor bármilyen baj közbejöhet ami miatt bizony mélye a zsebbe kell nyúlni. Kíváncsi lennék a biztosító mennyit fizetne, ha "váratlan náthával" kell a kutyust orvoshoz vinni.
2009. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!