Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta a legnagyobb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Magasságra a német dog és az ír farkaskutyának vannak a legnagyobb egyedei.


Azon, hogy termetileg a rottweiler, jót nevettem. Eltörpül egy angol masztiff, bernáthegyi, komondor, kaukázusi mellett és még sorolhatnám a fajtákat.


Súlyra a két legnagyobb az angol masztiff és a szent bernáthegyi.


Ha nem elismert típusokat nézünk, akkor állítólag átlagosan a legnagyobb magassággal az okcitániai juhászkutya rendelkezik.

2013. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Magas,Erős,okos,gyönyörüszép kutyát akarsz válaszd a

Bernipásztort vagy a bernáthegyit

a bernipásztor talán 500 kg-t elbír mivel a munkára tenyésztették a Bernáthegyi pedig nagyon okos mentőkutya 5méteres hó alóll megérzi az embert.

Nekem egy bernipásztorom volt "RONI" nagyon szerettem. velem egyidős volt amikor meghalt 15 éves volt :(

2013. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mit számít, hány kilogrammot bír el? :-) Nem ez számít egy kutyánál, ha csak kifejezetten nem erre veszed. A kangal a 4,5 tonnás traktort elhúzza.
2013. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 petrusi ***** válasza:

Ja értem, és ezalatt a kérdés alatt mindent megtudtál a hőn áhított fajtáról.Tehát már tisztában vagy a költséges tartásával, azzal, hogy csak tenyésztőnél kaphatsz garantáltan egészséges vérvonalú, legkisebb eséllyel rendelkező kölyköt a diszpláziára!Máris tudod, milyen felelősségteljes munka a dán dog kölyökből egészséges, jó csontozatú, szilárd idegrendszerű felnőtt kutyát nevelni? Ez bizony még egy remek tenyésztőtől vásárolt kutyánál is nehéz feladat.

És már természetesen azt is ellenőrizted, hogy megfelelő környezetet biztosíthatsz neki.

Ez igen! Gratulálok! És mindezt egy nap alatt...

2013. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!