Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme kiskutyát vennem?

Van értelme kiskutyát vennem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kistestű kutyust venni csak nem tudom, jó ötlete-e. 19 éves vagyok egyik héten dolgozom másik héten suliba járok , minden reggel eltudnám vinni egy sétára aztán ha dolgozom 4-re érnék haza,reggel 7 től, hogy tudjak vele foglalkozni, ha suliban akkor már 2 - 3 fele otthon vagyok szintén reggel 7től! Ez kevés egy kiskutya számára? vagy elég? nemtudom, a válaszokat köszönöm.
2013. ápr. 3. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha már fél éves elmúlt akkor nagyjából kibírja egyedül. A miénk közel 1 éve volt egyedül napközben, reggel 8tól fél5ig. Igaz nagyon nehezen lett így szoba tiszte, de most már elmúlt 1 éves és már vissza tudja tartani az ingereket. Most hál isten megtudjuk úgy oldalni hogy álltalában napi 6-7 órát van csak egyedül, de reggel én is leviszem egy fél órát sétálni meg a párom is mielött elindulna otthonról, így végig alussza azt az időt amit egyedül tölt. 4 hónapos koráig viszont én otthon tudtam vele maradni,mert nem dolgoztam, az azért sokat segített, viszont ah egyedül maradt szét rágott az elején mindent. Szóval ha tudsz kérj meg valakit a szomszédból h esetleg vigye le ppisilni, meg adjon neki enni. Viszont valszeg az elején szét fog rágni mindent, amíg megnem szokja azt h a gazdi mindig pontban fél5kor haza jön :) de ha suli/munka után meg jól lefárasztod, egy ilyen pici kutyának meg aztán nemkell túl nagy séta, futás, stb... akkor viszont minden ok lesz :)
2013. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, szerintem várni fogok nyári szünetig ,hogy tudjak vele foglalkozni, de ha türelmetlen leszek és nem tudok nyárig várni akkor mindenféleképpen felnőtt kutyust veszek, vagy fogadok örökbe! :)
2013. ápr. 3. 13:03
 13/14 anonim ***** válasza:
először legyél ideiglenes befogadó. ha úgy érzed hogy oké a dolog akkor miért ne...
2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha már a karaj elfogyott... Sóval és egy kis borssal nagyon finom sütve!
2014. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!