Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier kiskutya...

Mixeristvan kérdése:

Staffordshire terrier kiskutyat, mivel ettesem 9-10hetes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kaptam egy staffordshire terrier kiskutyát,9-10 hetes oltásai megvannak de sajna papir nélküli, igy nem tudom h teljesen fajtatiszta e de sokan azt mondjak hogy az, kérdésem hogy ilyen idős korban leginkább mivel etesem, es mikor szabad a fülét vágatni, ja es nagyon harapos ha simogatni akarom akkor mindig az ujjamat harapgalja vagy pedig a kapatom ujjat a csuklómnál

2013. márc. 27. 12:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha nincsenek papirjai nem fajta tiszta
2013. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nah ezért nem szabad kutyát ajándékba adni...
2013. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

elvileg az, állatorvos is látta, es valami olyasmit mondot h alomtúli azert nincs valószinü

képet is tudok kuldeni

2013. márc. 27. 12:14
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Adjatsz neki áztatott száraztápot,valami kisebb szeműt.Vagy valami pástétomfélét.Én nem emlékszem mit evett régen a kutyim,mert már olyan nagy!:")(egy éves a kis drágám).Sztem a legjobb ötlet a száraztáp áztatva,de adj neki időközönként tejet.
2013. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A kupírozást (fülvágás) törvény tiltja, ha egészségügyileg nem indokolt, akkor egy állatorvos sem csinálhatja meg. Arról nem is beszélve, hogy azt pár napos korban szokták, nem 3 hónaposan.

Etetés: száraztáp, lehetőleg valami jó minőségű, nem ilyen Chappi, Darling, meg Friskies.

2013. márc. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem kell áztatni, ennyi idősen már vígan elrágja a száraztápot.
2013. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
igen hallodtam hogy ilyen tápokat ne adjak neki mert tele van szinezékekel, aztatni szoktam ha pl pörköltöt csinálunk akkor szaft lével öntözöm meg neki, a tejre azt mondják h megy tőle a hasa. ha fajta tiszt ha nem aranyos kiskutya es szep a kiállása is igazi kis izomgombóc
2013. márc. 27. 12:21
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor szeresd nagyon:) Javaslom a későbbiekben az ivartalanítást, fülvágást hagyd a csudába, és minden szuper lesz! :)
2013. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kecsketejet adj neki ha tudsz szerezni, attól nem megy a hasuk. Azokat a kiskutyákat is szokták etetni vele akinek elhullott az anyja. Persze nem muszáj, de sokat használ nekik. Amúgy pedig vízbe áztatott száraz tápot etess vele, enyém royal canin medium juniort evett, és nagyon jól fejlődött tőle. Fület vágatni már tilos. A harapásért pedig erélyes NEM, ha még mindig folytatja akkor ott kell hagyni, akkor rájön, ha harap nem foglalkozol vele tovább.
2013. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig fület vágatni általában 2-3 hónapos kortól, vagy 10 kg súlytól ajánlott, mivel altatásban történő műtét, és a kis súly kockázati tényező. Sosem vágnak pár napos korban fület, mert még ki sincs nyílva olyankor a fülük, olyan 10 napos koruk körül nyílik. De már tilos.
2013. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!