Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szebb a keverék, mint a...

Szebb a keverék, mint a fajtiszta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. szept. 21. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

offolni fogok, bocsi.

szakadtam a röhögéstől a 2. linken amikor megláttam h helyes, beszari kutya :D

2009. szept. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Miért itt kell reklámozni a kutyákat?? Szerintem menj arra az oldalra aminek ez a funkciója.

A válaszom pedig NEM. Nekem az egységes küldő megjelenés tetszik nem az ilyen összerakott. Elnézést. Álamaim kutyája fajtatiszta. Erről nem tehetek. És általánosságban sem! Mindenkinek más az ízlése, valakinek ez szebb valakinek meg az, de arra senkinek nincs joga hogy kijelentse: egyxik vagy másik szebb (csak a szerintem, nekem szavak kiséretében, mert másnak meg más a szép).

2009. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Kinek mi tetszik.Nekem minden kevrék tetszik azért mert egyediek persze a fajtatiszta is egyedi de a fajtatiszta csak belül egyedi a keverék viszont kivül-belül egyedi.De nem nagyon értem a kérdésed.
2009. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem fajtiszta és keverék kutyák is lehetnek szépek.

Láttam már csúnya fajtisztát és szép keveréket is.

Itt az első aranyos, a beszari annyira nem tetszik.

2009. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Én kutyából eddig még csak fajtisztát láttam. Azon belül láttam szép és csúnya fajtatisztákat és keverékeket is.


Tudom, hogy nem illik a kérdést minősíteni, de ennek így ebben a formában nem sok értelme van. Az, hogy kinek mi tetszik, kizárólag az egyéntől (az embertől) függ, és nem a vizsgálat tárgyától. Gyengébbek kedvéért: Az ízlés egyéni adottságokból és a szocializáció során magunkévá tett értékrendszerből áll össze, tehát kultúránkét és egyénenként is változó. Ebben az esetben sem azon múlik, hogy a vizsgált kutya fajtatiszta-e vagy keverék.

2009. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem gyönyörű szép mindkettő! Az elsőt hazavitte a gazdija szerencsére, a második még mindig vár valakire, aki társául fogadná, szegény nagyon szomorú és reményvesztett. Neki a szombati Örökbefogadó nap sem kedvezett, a sötét belső kennelben senki nem szeretett belé. Nekem minden kutya gyönyörű szép, nem a származása számít. Viszont az árvák a szívem csücskei, mert nekik nagyon kevés jut. Különösen a keverékek, csúnyácskák, betegek és öregek. Nagyon kevesen törődnek velük, pedig ők megérdemelnék. Én örülök neki, ha több figyelem jut rájuk, mert szükségük lenne az emberi segítségre.
2009. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mikr foják már fel az emberek,hogy nem FAJ,hanem FAJTAtiszta egy kutya?

Nkem fajtatiszta van,voltak keverékek is.A keverékekkl minden szempontból sokkal-sokkal kevesebb gond volt,mint fajtatiszta társaikkal,és pont ugyanazt tudták munkában,sőt!

Egyébként tulajdonképpen a mai kutyafajták is keverékek,hiszen többféle kutyából mixelték össze őket kitenyésztésük során.

2009. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Kedves nem tudom melyik válaaszolód. Még egy nem hozzértő emeber is ordító különbségeket lát két egymás mellé állított fajtatiszta kutyán, ha akar és nem vak.

Egy példa:

[link]

[link]

Szerinted ez a kettő egyforma? Hát szerintem nem... Egyáltalán nem... Még csak az nem sem lehet mondani, hoyg a színük pedig mindkettő cifra... Csak körvonalakban hasonlítanak... Vagy:

[link]

[link]

Összetévesztenéd őket? Lehet csak én vagyok már ennyire tapasztalt, hogy két egyforma fajtájú kutyát is ordítóan különbözőnek látok.

Mindegy. Valakinek ez a szebb valakinek meg az.

De úgy látom ezt a kérdező nem hajlandó elfogadni mert jól lepontozott minket.

2009. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen minden keverék kutya egyesével is sokkal szebb, mint az összes fajtatiszta egybevéve!!!
2022. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!