Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaphat a kutya szójaszeleteket?

Kaphat a kutya szójaszeleteket?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem ezt Haas szójaszeletet, olajban ki is sütöttem az egészet, de nekem nem ízlett, a kutyámnak odaadhatom őket? Nem lesz neki sem baja tőle, ugye?

2013. ápr. 4. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 4. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, csak ne csinálj belőle rendszert.


Amúgy a szója - ha jól van megcsinálva - baromi finom :) Anyukám régen sokszor csinált :) Kösz, h írtad, azt hiszem csinálok én is :)

2013. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszi :) Most egy nem is szándékoztam újra próbálkozni :D


Most készítettem először, eddig azt sem tudtam, hogy ilyen egyáltalán létezik! :D

Ha már itt tartunk, te hogy készíted el? Előtte áztatod vagy forralod? És meddig szoktad az olajban hagyni?

2013. ápr. 4. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok tápból kivették a szóját, mert a kutyák többsége allergiás lett rá.Mértékkel valószínűleg nem árthat.
2013. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyukám csak áztatta.

Milyen olajra gondolsz? :D Mi csak vízben hagytuk ázni, és utána rántottuk. De majd holnapr megkérdezem neked a pontos receptet.

2013. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok kutya allergiás a szójára, meg lehet próbálni, de nem neki való kaja.
2013. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Marad a kutyakaja :)


Little Red: én úgy készítettem el, hogy beletettem őket a forrásban lévő vízbe, és ott fortyogtak kb. fél óráig (a vízbe szórtam mindenféle fűszert is), aztán nem csináltam neki panírt, hanem anélkül sütöttem ki olajban. Megköszönöm, ha elárulod, hogy kell finom szóját készíteni :)

2013. ápr. 5. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, a recepted alapján én se ettem volna meg - bocsi :D


Sima sós vízben kell áztatni vagy 15-20 percet (h a közepes is átázzon és ne legyen kemény). Kicsit kinyomkodod és utána ugyanúgy panírozod és sütöd, mint bármilyen rántott cuccot. Így finom lesz, legalábbis én nagyon szeretem :)

2013. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A doboz oldalára volt írva, hogy így is el lehet készíteni :D Mindegy, legközelebb már remélem okosabb leszek :)

Igen, lehet, hogy a panír sokat dobott volna rajta, csak nem szerettem volna panírozni :)

Utólag is köszönöm a tanácsot! (bocsánat a késői válaszért)

2013. ápr. 22. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!