Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne megfelelő...

Milyen kutya lenne megfelelő a leírásom szerint? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan kutyát szeretnék, aminek egész életében kölyökkutya mérete van. Kint tartható, és szeret mozogni. "Gyűrött képű" :) kutyát szeretnék, tetszik a mopsz és a hasonló fajták. Tanácsokat szeretné, hogy milyen kutya lenne ezeknek a feltételeknek megfelelő. Ja és ha már válaszoltok, képet is légyszi :)

2013. ápr. 4. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kisméretű kutya és a kinttartás máris ütközik.
2013. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmilyen,ahogy előttem is leírták nem lehet egy kistestű kutyát kertbe tartani többféle okokból kifolyólag. Minek neked egyáltalán kutya ?? Szép kerti dísz akihez kimész játszani néha meg elérakod a kaját? hadd gratuláljak akkor..
2013. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen nincs,kicsiben.Kicsik között nagyon kevés az amelyiket lehet folyamatosan kint tartani.
2013. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom,mit értesz a szeret mozogni alatt,de a mops féle gyűrött arc a rövidebb orr miatt van.Így mozogni szeretnek,de sem a meleget,sem a nagy túrákat nem viselik el.
2013. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

kistestű kutya nem való kintre!!

főlleg egy mopsz vagy francia bulldog nem!

de egyetlen egy kistestűt sem fogsz találni amit kint tarthatsz,mert a szőrük vékony hiába tűnik soknak és nagynak,aljszőre nincs ami védi a hidegtől! a fentebb írt két fajtának meg rövid a szőre..


hát a nyomott orrúak meg nem egy nagyon mozgékony kutyák,ismerek mopszot és bulldogot is és ahogy jön a nyár szenvednek,alig kapnak levegőt,éjszaka is folyamatosan vizezni kell őket(ismerősöm mondta!)persze nyáron amikor 30-35 fok van..amíg kölykök biztos sokat rohangálnak,de felnőttként annyit nem mozognak ezek a kutyák..

2013. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Az egyik barátomnak van két mopsza és mindig kint a kertben tartja őket. igazából attól függ hogy hogy neveled mert van olyan mopsz ami folyamatosan mozogni akar szóval nyugodtan tarthatod ezt a fajtát kertben szerintem. :)
2013. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM VAGY NORMÁLIS!!!!

Kistestű kutyát nem lehet kint tartani!

Minek neked így kutya?

2013. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

mennyi marha vanXD a lehető legkomolyabban mondom hogy ne foglalkozz velük:D nyilván ne tarts kint egy rövid szőrű csivavát de ez nem azt jelenti hogy kistestű kutyák nem lehetnek a kertben:D látszik hogy mennyi pesti úri ficsúr van köztetek...

légyszi-légyszi pontozzatok le!!!!!!!!!!!

2013. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyél büszke a paraszti eszedre ha már másra nem lehetsz! Nem nem dühít fel mikor megyek március 14-én a legnagyobb hóviharban zalaegerszegre és falvakba azt látom hogy a kutya szinte remeg a kerítésnél a hó teljesen belepte de a gazdája cseszik beengedni legalább arra az időre,mert a kutyának kint a helye. Szerinted egy kistestű kutya hóban esőben mit csinálna? Ha nem is 14-ét vesszük ha nem 1 átlagos telet? Gondolkozz mielőtt arra vagy büszke hova fajul a primitív gondolkodásod!

Egy nem pesti.

2013. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Már ne is haragudj de én még a félhosszú szőrű kutyámat is akár eső akár hó..vagy csak nagyobb viharos szél van már egyből hozom is be a nappaliba.. És félhosszú szőrű!!! NEM RÖVID!! Mégis remeg Március 15.-én is kint remegett reggel arra keltem, hogy kaparja az ajtót. egyből engedtem be és megtörölgettem..


A rövidszőrű kutyussal kint tartással ennyit érsz el. tüdőbetegségek..és zutty plotty..volt kutya nincs kutya...

2013. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!