Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4.5 hónapos mopsz kiskutyám...

4.5 hónapos mopsz kiskutyám még kétszer volt féregtelenítve. Kb.2hónap múlva kell újra az állatorvos szerint, mert egy hónapja adott neki tablettát. Elég ez? Féltem. Van tablettám, tudnék neki adni ha kell.

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

de nem kell, és ezt az orvos is megmondta!


ha nem bízol a dokidban inkább menj máshoz, mert ez a legfontosabb. Hinned kell abban amit mond!


neki legalább van vállalt arca és neve, nem úgy mint az itteni válaszolóknak!


Itt azt sem tudhatod ki válaszol neked, lehet hogy egy 10 éves gyerek... ez miért megbízhatóbb forrás, mint egy képzett, gyakorlott, praktizáló orvos???

2009. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, igazad van, csak mások telebeszélték a fejem, és gondoltam itt is megkérdezem.Köszi
2009. szept. 21. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:

a legfontosabb a bizalom, hiszem ha beteg lesz a kutyád rá kell bíznod!


ha nem szimpi keress másikat, én is azt tettem számtalanszor és nem bántam meg.

2009. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor utoljára féregtelenítetted, láttál férget a kakijában (olyan, mint egy fonal szál, fehér vagy sárgás színű)? Ha nem, akkor elég két hónap múlva, ahogy az orvos mondta.


A féregtelenítés: kölyök korban két hetente.

Utána negyed évente.

Amennyiben volt féreg kakiban, 2 hét múlva meg kell ismételni.

2009. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem láttam benne semmi "féregszerűt". Így akkor maradok a 2 hónapnál! :) Köszi
2009. szept. 21. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!