Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hazai sheltie kennelekkel...

Hazai sheltie kennelekkel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából olyanok válaszait szeretném hallani, akiknek xy kennelből van is kutyájuk és nem azt hogy az unokatestvérem haverjának az anyósa azt mondta, hogy... hanem, hogy ha valakinek van valahonnan, vagy közvetlen ismerősének, akkor elégedett-e a kutyával, venne-e onnan mégegyszer, stb. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 5. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a silver dream ból van kutyám és teljesen elégedett vagyok, 6 éves makk egészséges soha semmi gondja nemvolt. Most lesz náluk megint alom és abból szeretnék még egyet :)
2013. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Silver Dream már nem csak aussiekal foglalkozik? Régebben láttam én is onnan sheltieket de a honlapjuk mostanában nem erről árulkodik.


A The South's Star is nagyon jó, én majd egy innen származó szukától és egy Pumukli Kölykés kantól szeretnék picit :)

2013. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Azt elfelejtettem odaírni, hogy ha tricolour vagy merle színűt szeretnél, akkor a Mystic Moonlight kennelt ajánlom :)

2013. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, van sheltie is, csak rossz a honlapjuk. A the south's Star is jó, barátnőmnek onnan van kutyája
2013. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!