Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esőben is úgyan annyit sétálto...

Esőben is úgyan annyit sétáltok a kutyáitokkal, mint amikor száraz az idő?

Figyelt kérdés

Én lerövidítem a séták hosszát és többet foglalkozok szellemi lefárasztással bent a lakásban illetve bent labdázok velük..


2 kistestű kutya...


2013. ápr. 5. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mi többet :D vettem is egy 6XL-es esőkabátot, a kutyára is egyet, és megyünk. bár ez még nem az "igazi", a nyári hatalmas záporokat, zivatarokat szeretjük a legjobban.
2013. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:D:D


mi kutyáink nem szeretnek esőben sétálni még a fűbe se akarnak bemenni:/ pedig esőbe hóba fagyban levisszük őket dehát nem szokták meg vagy nem tudom..azért gondolom nem szeretik az esőt..

így inkább rövidebbek a séták..

2013. ápr. 5. 18:14
 3/12 sippara ***** válasza:
80%
Mi ugyanannyit, sőt, többet sétálunk ilyenkor - egyszerűen imádja az esőt, főleg azt a fajtát, amikor már a ház elé érve bőrig ázok :D De ha a tieid nem bírják az esőt, és ilyenkor több figyelmet fordítasz a szellemi fárasztásra, akkor nem gond, hogy kevesebbet vagytok kint - majd jó időben bepótoljátok :)
2013. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
eső vagyok: először ő sem szerette, sőt kimentünk esőbe, és lefagyott a kutya, nem mozdult, kész :DD de én vidáman rángattam a pórázt, hogy naa, menjünk!! engem tényleg nagyon fetölt a zápor. aztán a kutya elkezdett totyogni.. kb a tizedik alkalom volt az, amikor a kutya esőben is farokcsóválva rohant ki az esőbe :D úgyhogy megszerettettem vele.
2013. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyémek ha meglátják reggel hogy esik az eső akkor még a pisit is visszatartják... ,de ki nem mennek csak ha kidobom őket a kertbe.

Az meg hogy sétáljak velük esőbe teljesen esélytelen :D

2013. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha esik alig bírjuk kirángatni őket, de ha már kint vagyunk akkor rájönnek, hogy mégis csak jó dolog és direkt beletocsognak a legnagyobb pocsolyába, fetrengenek a sárban, élvezik, hogy csúszkálnak futás közben :D Komolyan mondom nagyobb élmény nekik az eső, mint a száraz idő.
2013. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Diesel, megnyugodtam,hogy nem csak a mi kutyáink nem bírják az esőt :D


viszont ezek szerint sokaknak a kutyája szereti :D

2013. ápr. 5. 19:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én gyarló emberként kevesebbet járok velük. Ez azt jelenti, hogy ilyenkor úgy másfél óra séta van a megszokott 2-3 helyett.

Az idősebbik még a harmatos fűre se hajlandó rálépni, őt sokszor lehetetlen kilökdösni a lakásból még eü sétára is, bár ma pont rákényszerítettem egy kis mozgásra, persze a betonról nem volt hajlandó lelépni se. A másik mintha észre se venné, hogy víz van, ugyan úgy pörög ilyenkor is. De mivel ilyen sáros időben többnyire csak kettesben sétálgatunk, hamarabb le tudom fárasztani őt szellemileg és fizikailag. És otthon több munka, tanítás van ilyenkor.

2013. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk,a 2 kutya bent van velünk,de bármikor kimehetnek.Naponta nagy sétát teszünk a pusztán.Esőt utálják,kimennek a kertbe pisilni,jönnek is vissza,bújnak be a takaró alá.
2013. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kistestű kutyám van, a havat imádja, mondjuk elég gyorsan ráfagy a szőrére. A hideg egyáltalán nem zavarja.

Az esőt viszont utálja, de nagyon:) Talán azért is, mert neki selymesebb a szőre, és nem tudja magáról lerázni a vizet, mint a legtöbb kutya. Szóval a napi 4 séta így is megvan, de ha nagyon esik, akkor csak 5 percet vagyunk lent. Ha csak kicsit esik, vagy szitál, akkor azért többet. Alapesetben olyan 3 órát sétálunk egy nap.

2013. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!