Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos bishon hawanesse...

6 hónapos bishon hawanesse kutyám morog, ha játszani szeretne, vagy ha ki akar kéreckedni. Ha nem játszom vele azonnal, a kezem felé kap, finoman harapdálva. Több kutyás szerint, előbb-utóbb harapni fog?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, harapni fog, mert megtanítod neki, hogy az odakapással eléri a célját.

Morog-nincs játék.

Játszáskor harapdál- nem engeded.

2013. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

XD csak játékból csinálja!!!:D

látnád a két amstaffom...:D

minden esetre ha neked túl durva akkor egyből korrigáld őt!

2013. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze játék, jó vicc. Szerintem nem ártana ha utánna olvasnál a falkavezérségnek kérdező, mert később még gondjaid lesznek. Ha a kezedet harapja csak azért mert nem játszol vele az nem jó jel. A játék időt nem a kutya hanem a gazda határozza meg.
2013. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem látom a kutyád testbeszédét így nehéz eldönteni,hogy tényleg agresszióból vagy játékból csinálja ezt..


mi havanese kutyánk szokott morogni ha nem figyelünk rá meg nyüszög meg minden baja van és csak azért se figyelek rá ,nem fogom azt tenni amit ő akar egy 5 kg-os kutya nekem nem parancsol :D

néha olyan hangokat ad ki :D:D

De tudom,hogy játékból csinálja és semmi agresszió,a te kutyádnál nem tudom..de jobb lenne ha nem a kutya mondaná meg mit akar, 6 hónapos és már ő dirigál nektek!?


Ha morog,ugat,harapdál hagyd ott ne figyelj rá egyáltalán!!


vagy ha morog ,morogj vissza rá és vicsoríts,nálunk ez is elég hatásos egyből hanyat vágja magát! :)

ha harapdál a morgás szintén hatásos lehet..


OLvasgas a falkavezérségről,mert könnyen a fejedre nőhet.Pedig a havanese nagyon könnyen nevelhető és iszonyat gyorsan is tanul,csak aki nem elég tájékozott annak még ezzel a kutyafajtával is meggyűlik a baja!

Néhány szabály amit mindig betartasz és tökéletes kutyád van!



egy havanese gazdi

2013. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!