Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudja a kutya eldönteni,...

Miből tudja a kutya eldönteni, hogy értem-e egy egyáltalán a kérdését, csak nemleges a válaszom, vagy pedig nem is értem, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Csányi Vilmos könyvét olvasgatva fellelkesültem, és elkezdtem méginkább figyelni a kutyám jelzéseire, de felmerült bennem az a kérdés, hogy vajon ha nem teljesítem a kívánságát, és elmondom neki, hogy most ezt nem csináljuk, tudja-e hogy értem mit akar, csak nem csinálom meg, vagy azt hiszi, fogalmam sincs mit szeretne. Pl ha van valami a kezemben, amit a szemével mutatja, kéri hogy adjam oda neki, de én nem akarom, akkor ha mondom neki hogy "ezt most nem adom oda neked" vagy ilyesmi az jó? Mármint ugye nem érti a szavakat, de szeretném ha tudná, hogy figyelek rá, és értem amit mondani próbál.

Remélem, ki tudtátok hámozni a kérdésem lényegét, és tudtok segíteni... :)



2013. ápr. 3. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Csányi egy idióta...
2013. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én szoktam ilyet játszani a kutyámmal:)


pl.: juti falat egy szekrényben van kutyám teper ezzerrel én meg tettem a hülyét és mondogatom neki hogy mit szeretnél mutasd...


mikor már a szekrényhez vezett mindig azt a trükköt mutatja amit utoljára vettünk.: össze vissza ugrál csoválja a farkát és ha megint kérdezem tőle hogy mit akarsz akkor lefekszik - mert ezt vettük utoljára- hogy ha továbbra is úgy teszek mint a hülye, akkor "prüszköl" egyet, olyan mintha felsóhajtana hogy "idióta":D :D

2013. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, a te példád esetében pl. ha rámutat valamire, akkor ha követed a tekintetét és te is rámutatsz a dologra, vagy felmutatod, aztán mondod, hogy "nem", akkor tuti megérti, hogy tudod, mit akar.
2013. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg Little Red a kedvencem, szerintem tuti, hogy nagy tudású ember, ha mindenkinél jobban tud mindent, aki már letett valamit az asztalra kutyázás terén. Little Red, hol lehet megnézni, hogy hogyan dolgozol? Tanulni szeretnék tőled...
2013. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Be lehet fejezni a gyunyoroskodást. Csányi nagy szakember - lenne, ha nem mondana olyan nagy baromságokat néha, h égnek áll az ember haja.

Múltkor volt (azt hiszem ATv, de nem tuti) vele egy műsor, amiben gyakorlatilag reklámozta a keverékkutya gyártást, és a háziszaporítást. H ez milyen jó dolog....

2013. ápr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!