Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen kutyusokat?

Tudtok ilyen kutyusokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kutyát 2. kutya lenne

-szeretném hogyha védne mert eléggé félős vagyok

-ne legyen nagyon nagy

-de ne legyen agresszív


12 éves vagyok tudtok ilyen kutya fajtákat... mert én már 1001 kutya fajtát végig néztem és semmi


Tudom hogy nagy felelősséggel jár egy kutya de készen állok egy 2.-ra

(a kutya azért nem lehet túl nagy mert utazni is jön)



2013. ápr. 6. 08:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
A kutyának nem játszópajtás kell, azaz nem csak az, jó lenne ha olvasgatnál a kutyanevelésről, főleg azokat a könyveket amit már ajánlottak. Ha szereted a kutyákat, akkor ennyit megtehetsz értük, hogy utánuk olvasol.
2013. ápr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Attól, hogy volt kutyád nem azt jelenti, hogy értessz is hozzájuk.
2013. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Te honnan tudod hogy értek-e vagy sem ??

Nem is ismersz...

Amúgy meg elmondanám hogy amstaff kutyám volt és olyat fogtam ki amihez nem kis idő és nevelés kellett... úgy hogy ne mond hogy nem értek a kutyákhoz mert nem ismersz

2013. ápr. 6. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem mi lett az elozo kutyaddal? Hany evesen kaptad??
2013. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A szívével voltak problémák... De nem mondom tovább mert még mindig könnybe lábad a szemem hogyha még 1x elképzelem

már kicsi korom óta velem volt nem tudom pontosan hány évesen kaptam de nagyon okos kutya volt

2013. ápr. 6. 14:25
 16/18 Firestorm ***** válasza:
Német juhász,Amstaff,Bullmasztiff,Belga juhász,Malinois,Boerboel,Bullterrier
2013. ápr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 komp ***** válasza:
..nekem 4 különböző fajta kutyám van, köztük az egyik a Bernáthegyi, akiről gyerekkoromban is azt hallottam,s a köztudatban is az a téves nézet, hogy "sokat eszik,nem lehet vele bánni" stb.! Ez mind nem igaz! Az egyik legagaszkodóbb, s tanulékonyabb fajta, s a gazdája a mindene,az élete árán is védi,-a területét is!Természetesen tanítani kell,de nagyon fogékony,engedelmes, hiszen számára a gazdája az "Isten"!Olyan, mint egy nagy bújós "macska"!Akár egy németh juhászt, akár egy dobermant tanítás nélkül tartasz, legalább annyi esélyed van, hogy elránt, mint egy bárnethegyi, hiszen hatalmas erő van mindegyikben, de a bernáthegyit kimondottan gyermekeknek(mellé) ajánlják, elsődlegesen családi kutya.Megtapasztaltam, nekünk 3 bernáthegyink van!Mindegyik jól szocializált kutya tele van érzelemmel,értelemmel,csupa szívvel, de mindenképpen tanítani kell - folyamatosan!A mieink nem jártak kutyasuliba, én foglalkozom velük, -ezért is ajánlom a bernáthegyit -, s örömmel írhatom sikeresen, de a behívás a legeslegfontosabb.E fajta szerelmesei (is) vagyunk,ezért most tavasszal a 2. fedeztetést vállaljuk Hercegnőnkkel, az anyakutyusunkkal!Megnézheted minden kutyánkat a Kolozsváriné Peresztegi Éva facebook oldalam képei között! Szerintem a kutyával kapcsolatos felelősséget nem a korod, vagy a kutya mérete szabályozza, de a szüleid "támogatását" mindenképp vedd igénybe,de a felelősség a Tied kell,hogy legyen! A kutyád, soha egy fél napra sem "dobhatod félre", akár rossz kedved,hangulatod miatt!Ő mindenkor rád számít,s minden percben bízik benned, de ezt nem kis mértékben viszonozza is! Fontold meg, mindkettőtök érdekében, hogy legalább 15 éven keresztül igazi barátok lehessetek!
2013. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. ápr. 9. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!