Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyus tesz eleget az...

Milyen kutyus tesz eleget az alábbi feltételeknek?

Figyelt kérdés

kisméretü játékos fajta keveset ugat = nem házörző - játszani kell kisgyereknek - és ha lehet ne nagyon legyen ásó-s tipus, mert nagy kertes házban nem örülnénk ha széttúrná a füvet :) (cica szóba nem jöhet)

Lehetőleg mindnek tegyen eleget! Minnél több fajtát tudsz sorolni annál nagyobb a hálám! :) Előre is köszönöm!


2007. szept. 14. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%

Nem igazi kutya de lehet hogy a célnak egy darabig megfelel. A [link] oldalon választhat magának olyan kutyust amilyet szeretne és nevelgetheti.Ha valami mégis elterelné a figyelmét a műkutyusról akkor nem történik akkora baj mintha igazi lenne. Próbáljátok ki.

Üdv Netty

2007. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Pfff...köszi, ezt majd inkább a 7 éves unokahugomnak ajánlom....
2007. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem van 2 gyermekem és én is azt néztem,hogy milyen kutyus lenne jó nekik!Annyi különbséggel,h nekem inkább az volt fontos,hogy ne legyen agresszív!!!Nah,szóval én nagyon tudnám Neked ajánlani a shih-tzut!Édes kis szőrős pamacs!Minden feltételnek megfelel amit elvársz!!!Igaz,hogy nagyon hosszu szőrű,de nem hullik!!!100%-osan ajánlom Neked!Semmi rosszat nem tudok mondani róla!!!Nagyon nyugodt,de mégis játékos!!!

2007. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
ömm: puli, foxterrier, palotapincsi,
2008. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!