Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudom sétáltatni. Mit tegyek?

Nem tudom sétáltatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves rottweiler -németjuhász keverék kutyám. Nagyon barátsáos , soha nem volt agresszív egyetlen családtagommal sem. Mikor legutóbb oltásra vittük, (kb 1 éve) nagyon megrémült. Azóta lehetetlen sétáltatni. Nekitámad a kutyáknak , elránt. Nagyon agresszív a kutyákkal , pedig nem volt ilyen fajta problémája. Van nyakörve és hámja is. Hogy tudnám újra visszaszoktatni a sétához úgy hogy ne veszélyeztessem a magam, és mások épségét? Sajnos kutyaiskola nem megoldható anyagiak miatt. Előre is koszi!

2013. ápr. 6. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lenne hozzáértő véleményét meghallgatnod, mert így távolról nem fog neked senki mondani egy tuti módszert. Látni kellene a kutya reakcióit, és a tiedet is. A kutyaiskola nem kutyaiskola, hanem gazdi iskola. Ahol a gazdi megtanulhatja kezelni a kutyáját. Értem én, hogy kevés a pénz, de te otthon megoldani nem fogod magadtól.
2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig kéne, mert ehhez rehab kell, ami nem megy minden kutyával az utcán. Ahhoz kell egy kifejezetten nyugodt, nem domináns, kedves, normális kutya, és teljes mértékben kontrollált körülmény.
2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2013. ápr. 6. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt nézd meg: :) www.egyikkutyamasiknem.hu
2013. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 7. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!