Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGITSEG tap valtasban?

SEGITSEG tap valtasban?

Figyelt kérdés

Tapot szeretneek valtani Brit Premium Adult M-re.Eddig mas tappal etettem,amely 20%csirke es 10% barany,28-28% rizs es kukorica volt.Ennek a Bitnek 41% csirketartalma van,ezert azt szeretnem megtudni,hogy ha erre valtok,hogy csinaljam?ezt is fokozatosan,hogy hozzaszokjanak,vagy adhatom rendesen egybol????


Tobbi kerdesem arra vonatkozik,hogy ennel a Brit Medium tapnak azt irja hogy 10-25 kg kozotti kutyaknak,...na most az en egyik kutyam 24-25kg,a masik kutyam viszont 9-9,5kg.A kisebbiknek is adhato a Medium,vagy neki a Small,mert 10 kg alatt van?igazabol nagy kulonbseget nem latok a beltartalmuk kozt,meg az L merettel sem nagyon.Ezzek nem vagyok tisztaban,kerlek irjatok meg.Elore is nagyon koszi!!



2013. ápr. 7. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan add mind a kettönek az m-est. Természetesen fokozatosan szoktasd hozzá őket az új táphoz, egy hétig keverd a régihez. Én kb fele-fele arányba kerertem, nem volt gond.
2013. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mátyás97 ***** válasza:

Fokozatosan váltsa tápot. Kb. 1-1,5 héten át. Mindig keverd össze, egyre többet a másikból, mert ha csak simán áttérsz a másik tápra, hasmenése lesz...az pedig nem jó.

A 2. kérdésre válaszolva: Ahogy írtad 2 méretű kutyád van, vagyis ne etesd ugyanazzal a másikat. Tapasztalat. A kutyának nem tesz jót.

2013. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!