Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha ezt a 2 edzésprogramot...

Ha ezt a 2 edzésprogramot heti váltásban csinálom, az hatásos lenne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Vagy inkább csak az egyik edzéstervet csináljam minden héten?


2012. márc. 9. 11:26
 1/5 G'sX ***** válasza:
gondolom az nem zavar, hogy más napokon vannak a testrészek így egyszer 3 napot utána meg 9et pihensz egy testrészre
2012. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha kezdő vagy akkor elég az egyik verzió.
2012. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: Már nem vagyok kezdő... :) 1. kommentelő: Igen ez lesz itt a buktató... De akkor sem szeretném minden héten csak az egyiket csinálni. Javaslatok esetleg? :)
2012. márc. 9. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig az edzéstervnek ez a lényege, hogy Pavel Tsatsouline egy kettlebellel foglalkozó könyvéből idézzek: "Azt mondják egy férfi jellemét nem az érzelmei intenzitása, hanem azok tartóssága mutatja. Nem az a lényeg milyen keményen csinálod a szakításokat ma, ha egy hónap múlva abbahagyod az egészet.

Ha más edzésre térsz át az is kihagyás.

Mondjuk ki egyenesen, bohóckodás. Friedrich Nietzsche erős girjevik lett volna, "Boldogságom képlete: egy Igen, egy Nem, egy egyenes vonal, egy cél..""


A testépítés és az erőedzés nem tartozik az izgalmas és változatos dolgok közé ezt vagy elfogadod vagy felhagysz vele.

2012. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs ha csak az egyiket kell csinálnom, szeretek edzeni, és csak azért kérdeztem h minél jobb és látványosabb eredményt érhessek el. :) De köszi a segítséget, már tudom a választ. :)
2012. márc. 11. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!